wino białe

Wypoczynek poza granicami kraju? Jak najbardziej! Najlepsze destynacje, opisy najciekawszych zabytków, sposoby na relaks na wyjeździe.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 46
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:04

wino białe

Post autor: deborah »

Polecacie wina białe wytrawne Włochy? Chciałabym kupić butelkę bliskiej osobie na prezent :)
kąpli

Re: wino białe

Post autor: kąpli »

Jeżeli chodzi o wino wino cabernet - to wystarczy kliknąć i jest bezproblemowo dostępne na stronce internetowej od FaktoriaWin.pl. Znajdziecie tam naprawdę mnóstwo przepysznych win :D więc warto sprawdzić sobie ich ofertę w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
polfrancuz
Posty: 26
Rejestracja: 05 wrz 2020, 19:32

Re: wino białe

Post autor: polfrancuz »

A może moscato? Moje ulubione jest z faktorii win, polecam spróbować na miły wieczór we dwoje :) My czasami robimy sobie takie wieczory z dobrym winkiem
Ryśek

Re: wino białe

Post autor: Ryśek »

Ja polecam wycieczkę do Toskanii, gdzie można znaleźć najlepsze białe wina w Europie. W tym roku zdecydowaliśmy się na kemping włochy zlokalizowany właśnie w tym pięknym regionie i już nie mogę doczekać się testowania lokalnych przysmaków :)

brama garażowa cena obi
Pimkó

Re: wino białe

Post autor: Pimkó »

Dobrze i łatwo można dzisiaj znaleźć artykuły w internecie na dany temat. Także Blog ZSP Świdwin zawiera praktyczne informacje. Jak najbardziej warto znaleźć czas na to, by się uczyć nowych rzeczy, czytać ciekawe informacje w sieci. Czytacie blogi i inne strony w sieci?

iwona wierzbicka
ODPOWIEDZ