www.freshandgreen.pl opinie

Wszystko o naparach uspokajających, ziołach. - sklepy z dobrą herbatą, jak parzyć zioła, naturalne metody.
Awatar użytkownika
eliasz-79
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2020, 12:51

www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: eliasz-79 »

Matcha z www.freshandgreen.pl - kupowaliście? Smaczna czy nie? Mają fajny wybór i herbatka wygląda naprawdę fajnie. Kusi spróbować :P
Awatar użytkownika
Władysław_88
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2019, 15:15

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Władysław_88 »

Uwielbiam matchę z freshandgreen.pl! Bardzo smaczna, a wcale nie taka droga. Próbuj, bo warto.
Awatar użytkownika
Tymon-77
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2019, 14:21

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Tymon-77 »

Koniecznie spróbuj ich matcha for latte mix, to jest PYSZNE! Polecam freshandgreen.pl!!
Awatar użytkownika
Telesfor1972
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2020, 9:59

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Telesfor1972 »

Oj tak, mrożone latte z matchy od Fresh And Green to niebo w gębie. Przepyszna herbata.
Awatar użytkownika
Wioletta1986
Posty: 5
Rejestracja: 26 lis 2019, 19:15

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Wioletta1986 »

Ja mam z Fresh&Green swój pierwszy zestaw do zielonej herbaty matcha. Ta czarka jest piękna!


Obrazek
Awatar użytkownika
Weronika-68
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2019, 10:47

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Weronika-68 »

Faktycznie śliczna! Ale przede wszystkim liczy się herbata, a matchę mają naprawdę nieziemską w freshandgreen.pl, polecam wam!
Awatar użytkownika
Hipolita1979
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 1:48

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Hipolita1979 »

Potwierdzam! Bardzo dobra, dobrej jakości herbata zielona matcha. Można na www.freshandgreen.pl kupić też zestawy prezentowe, jeśli chcesz komuś sprawić taki prezent i wprowadzić go w swiat parzenia matchy ;)
Awatar użytkownika
Delia-83
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2020, 5:45

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Delia-83 »

Matcha ma mnóstwo pozytywnych właściwości dla zdrowia, a ta z https://www.freshandgreen.pl/ jest dodatkowo wyśmienita. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
wioletta_96
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2020, 7:02

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: wioletta_96 »

Długo szukałam matchy, która by mi posmakowała, bo nie lubię kawy, ale jakoś nie mogłam się przekonać. Ale ta z www.freshandgreen.pl jest naprawdę super!
Awatar użytkownika
Bartłomieja
Posty: 5
Rejestracja: 08 lis 2019, 11:17

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Bartłomieja »

Bardzo dobrej jakości matcha. Warto też sprawdzić akcesoria do parzenia, mają fajny wybór w https://www.freshandgreen.pl/.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 128
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: kozi44 »

Bartłomieja pisze: ↑12 cze 2020, 11:59 Bardzo dobrej jakości matcha. Warto też sprawdzić akcesoria do parzenia, mają fajny wybór w https://www.freshandgreen.pl/.
ja mam swój ulubiony sklepik z kawa i herbata i zawsze tam kupuję online. Mają wiele ciekawych produktów, bardzo dobrej jakości, sprowadzanych z najdalszych zakątków świata. Ceny są bardzo przystępne jak na takie niespotykane i jakościowo dobre produkty.
Awatar użytkownika
danko-89
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2020, 3:23

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: danko-89 »

www.freshandgreen.pl to przepyszna, czysta matcha o wspaniałych właściwościach prozdrowotnych. Moim zdaniem trzeba tego spróbować!
Awatar użytkownika
Mojmir_86
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2019, 5:23

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Mojmir_86 »

Oj tak, świeża, czysta, bardzo aromatyczna zielona herbata, www.freshandgreen.pl robi najlepszą. Ta herbata to po prostu samo dobro. Super wsparcie dla zdrowia.
Awatar użytkownika
weridiana95
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2020, 10:29

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: weridiana95 »

Spróbujcie sobie latte z pyszną matchą od freshandgreen.pl, zakochacie się. Może mniej zdrowa, ale bardzo, bardzo smaczna!
Awatar użytkownika
Tymon-77
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2019, 14:21

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Tymon-77 »

A ja polecam przepis na ciasteczka owsiane, właśnie z matchą z www.freshandgreen.pl. Herbatkę piję codziennie i bardzo lubię, ale takie ciastka raz na jakiś czas też polecam ;)
Awatar użytkownika
Wioletta1986
Posty: 5
Rejestracja: 26 lis 2019, 19:15

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Wioletta1986 »

Pozytywne właściwości matchy na zdrowie można wymieniać bez końca - silny antyoksydant, zmniejszanie ryzyka miażdżycy, wspomaganie relaksu, lepsza pamięć i tak dalej i tak dalej. Kto jeszcze nie pije, ten powinien zacząć, a Pozytywne właściwości Freshandgreen ma matchę najlepszej jakości.
Awatar użytkownika
Rafaela1982
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 23:00

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Rafaela1982 »

Ja zaczęłam pić matchę od freshandgreen.pl, bo słyszałam, że taka herbatka wspomaga odchudzanie. Piję ją do dziś, mimo że się nie odchudzam, po prostu dla zdrowia. I widzę efekty. Oczywiście zdrowe odżywianie plus sport obowiązkowo, ale matcha fajnie wspiera zdrowy tryb życia.
Awatar użytkownika
Władysław_88
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2019, 15:15

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Władysław_88 »

Jeśli ktoś interesuje się zdrowiem i ziołami, to prędzej czy później (a raczej prędzej) trafia na matchę. Ja tak trafiłem na www.freshandgreen.pl. Pyszna, zdrowa herbata na każdy dzień, zapijam się nią z przyjemnością!
Awatar użytkownika
wioletta_96
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2020, 7:02

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: wioletta_96 »

A mi matchę od Fresh and green poleciła znajoma. Smaczna, zdrowa - czego chcieć więcej? ;)
Awatar użytkownika
Remigia_69
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2019, 0:21

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Remigia_69 »

Ja wcześniej piłam zwykłą, byle jaką matchę z marketu, ale przestawiłam się na tę z Fresh And Green i UWIELBIAM! Czuć ogromną różnicę!
Awatar użytkownika
Wioleta1984
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:35

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Wioleta1984 »

Ja też uważam, że w dobrą, jakościową matchę warto zainwestować. www.freshandgreen.pl robią dobrą matchę, z pewnego źródła, smaczną. Nie mam zamiaru zmieniać jej na żadną inną.
Awatar użytkownika
żaneta
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2019, 21:31

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: żaneta »

Polecam serdecznie sklep freshandgreen.pl, zamówione herbaty są wysokiej jakości, przesyłka została wysłana ekspresowo, jestem bardzo zadowolona z wyboru.
Awatar użytkownika
Wioletta1986
Posty: 5
Rejestracja: 26 lis 2019, 19:15

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Wioletta1986 »

Na początku nie byłam przekonana do takich nowości jak japońska herbata, ale jak tylko spróbowałam to już nie mogłam przestać myśleć o jej smaku, od momentu otrzymania zamówienia z freshandgreen jestem zakochana w matchy!
Awatar użytkownika
Zefiryn1989
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 20:02

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Zefiryn1989 »

Herbatę matcha można wykorzystać nie tylko jako napar, ale jako dodatek do orzeźwiających smoothie czy ciasteczek, na stronie freshandgreen.pl są super przepisy, polecam!

zaginęła kraków
Awatar użytkownika
Balbina-99
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2020, 7:06

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Balbina-99 »

Sklep https://www.freshandgreen.pl/ jest w porządku, ceny ok, wysyłka bez problemów i pomyłek. Polecam.
Awatar użytkownika
weridiana95
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2020, 10:29

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: weridiana95 »

Herbaty matcha są cudowne, ale można trafić w necie na pseudo japońskie herbaty - trzeba bardzo uważać, ludzie nie rozróżniają tych smaków i sprzedają coś jak matcha. We freshandgreen.pl sprzedawane są prawdziwe herbaty japońskie, za co bardzo cenię ten sklep.
Awatar użytkownika
Sarina1980
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2020, 15:26

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Sarina1980 »

Herbaty matcha z freshandgreen.pl sa świetne, ceny nie są zabójcze, w sklepie dostępne są również śliczne akcesoria do parzenia herbaty. Polecam serdecznie!
Awatar użytkownika
Wioleta1984
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:35

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Wioleta1984 »

tak! mają śliczne czarki do parzenia, ja kupiłam tą i jestem bardzo zadowolona Obrazek
Awatar użytkownika
Herma85
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2020, 15:19

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Herma85 »

Ja kupiłam też tę miotełkę bambusową do herbaty matcha https://www.freshandgreen.pl/sklep/miotelka-bambusowa-chasen-80-witek/, ogólnie to cały proces parzenia herbaty jest fascynujący!
Awatar użytkownika
wolimir
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 12:36

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: wolimir »

mi bardziej odpowiada smak japońskiej herbaty niż chińskiej (jest bardziej cierpka), dlatego często zamawiam matchę z freshandgreen.pl, myślę, że to znacznie zdrowsza herbata niż taka dostępna w naszych marketach...
Awatar użytkownika
Dobrochna
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 2:44

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Dobrochna »

Ostatnio zamówiłam dla mamy zestaw do parzenia herbaty matcha wraz z herbatą i mama jest zachwycona, przesyłka była bardzo ładnie zapakowana, wszystko dotarło całe i bez problemu.
Awatar użytkownika
Weronika-68
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2019, 10:47

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Weronika-68 »

Ja również kupiłam zestaw prezentowy z herbatą matcha: https://www.freshandgreen.pl/kategoria-produktu/zestawy-i-prezenty/ i podobnie jak wy jestem zafascynowana japońską tradycją!
Awatar użytkownika
herma_97
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2020, 20:17

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: herma_97 »

Uwielbiam matchę z freshandgreen.pl! Bardzo smaczna, a wcale nie taka droga. Próbuj, bo warto.
Awatar użytkownika
rajna_60
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 22:21

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: rajna_60 »

Potwierdzam! Bardzo dobra, dobrej jakości herbata zielona matcha. Można na www.freshandgreen.pl kupić też zestawy prezentowe, jeśli chcesz komuś sprawić taki prezent i wprowadzić go w swiat parzenia matchy

aktywacja telefonu orange
Awatar użytkownika
berta
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2020, 4:48

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: berta »

Nie bez powodu Japończycy tak rozsmakowali się w machy. Ma wiele zbawienny dla organizmu i urody skutków. Ta z freshandgreen jest bardzo dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Dyter-66
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2020, 10:40

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Dyter-66 »

Na ich stronie internetowej można znaleźć wiele fajnych przepisów na napoje z wykorzystaniem machy. Testuję każdy po kolei ;)
Awatar użytkownika
Kastor-90
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 1:01

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Kastor-90 »

Czytałam ostatnio, że zakupy powyżej 250 zł dostarczają za darmo... chyba najwyższy czas zrobić większe zakupy ;)
Awatar użytkownika
gracja
Posty: 2
Rejestracja: 01 wrz 2020, 3:51

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: gracja »

Chętnie sprawdzam aktualne promocje na ich stronie. Ostatnio widziałam również bambusową łyżeczkę, która idealnie uzupełniałaby moją kolekcję ;)
Awatar użytkownika
Augustyn1972
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 0:57

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Augustyn1972 »

Zaczęłam pić matchę razem z mamą od freshandgreen.pl, bo słyszałam, że taka herbatka wspomaga odchudzanie. Piję ją do dziś, mimo że się nie odchudzam, po prostu dla zdrowia. I widzę efekty. Oczywiście zdrowe odżywianie plus sport obowiązkowo, ale matcha fajnie wspiera zdrowy tryb życia.
Awatar użytkownika
ksawery_88
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 5:37

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: ksawery_88 »

A mi matchę od Fresh and green poleciła znajoma. Smaczna, zdrowa - czego chcieć więcej? Chyba już tylko tyle, żeby mieszkać w Japonii :D
Awatar użytkownika
emanuela-75
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 19:37

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: emanuela-75 »

Przyznam szczerze, że początkowo wcale nie byłam przekonana do smaku Matchy, ale momentu, kiedy zaczęłam ją przygotowywać na mleku kokosowym, stała się moim ulubionym napojem :)
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2020, 2:12

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Samanta »

Freshandgreen to również sklep wartościowy ze względu na występujące przydatne informacje. To prawdziwa skarbnica wiedzy!
Awatar użytkownika
Klemens1970
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 23:02

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Klemens1970 »

Freshgarden to sklep dla wszystkich fanów ziół i herbat. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, wiem, co mówię, bo sam tam kupuję.
Awatar użytkownika
Dariusz-96
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 3:42

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Dariusz-96 »

Freshgarden pokazał mi chłopak – miłośnik matchy. Od tamtej pory kupuję tylko tam i naprawdę jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika
Sylwan_74
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 2:24

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Sylwan_74 »

Konkurencyjne ceny i szybka dostawa. Freshgarden to must have dla każdego herbatoholika! Polecam gorąco 😊
Awatar użytkownika
Delinda-85
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2020, 14:14

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Delinda-85 »

Ich oferta nie ma chyba końca. Znam Freshgarden od dawna, a i tak za każdym razem odkrywam tam coś nowego.
Awatar użytkownika
Fryderyk
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2020, 6:43

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Fryderyk »

Na Freshgarden.pl kupiłem zestaw do parzenia i picia matchy. Sprawdza się idealnie i na pewno wrócę po więcej.
Awatar użytkownika
hiacynt84
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 6:17

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: hiacynt84 »

Na Freshgarden.pl znalazłam prezent dla mamy-miłośniczki herbat. Teraz regularnie odwiedzamy tę stronę razem 😊
Awatar użytkownika
Bibiana_93
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 7:55

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Bibiana_93 »

Zestaw prezentowy z Freshgarden okazał się pierwszym krokiem na drodze do miłości do zielonej herbaty. Teraz, po kilku miesiącach, samodzielnie odkrywam już inne smaki i aromaty!

psychoterapeuci kraków
Awatar użytkownika
Przedpelk_63
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 17:02

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Przedpelk_63 »

Pyszne smaki i różnorodne aromaty. Ten sklep dosłownie czuć przez ekran komputera. Warto!
Awatar użytkownika
jagna63
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 4:53

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: jagna63 »

Smakowite napary i piękne zestawy prezentowe. Oto, dlaczego tak często odwiedzam stronę Freshgarden.pl.
Awatar użytkownika
zenobiusz
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 13:45

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: zenobiusz »

Freshgarden to naprawdę pachnący ogród wśród sklepów internetowych z herbatą! Zielona, biała, czerwona… Oferta jest mega-bogata i na pewno podpasuje każdemu. Polecam!
Awatar użytkownika
Milowita71
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2020, 0:16

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Milowita71 »

Jestem wielką fanką matchy i swoją ulubioną kupuję tylko w sklepie internetowym freshandgreen.pl. Polecam
Awatar użytkownika
Tomiła
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2020, 21:56

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Tomiła »

Matcha ma bardzo dużo prozdrowotnych właściwości dlatego staram się ją pić regularnie. Najlepsze ceny mają na freshandgreen.pl
Awatar użytkownika
Jowita98
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2020, 7:22

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Jowita98 »

Polecam zestaw startowy do matchy jako prezent na święta. Ja byłabym zachwycona!
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2020, 14:45

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Paula »

Ja dostałam na urodziny zestaw z miseczką i łyżeczką. To dopiero początek mojej przygody z matchą ale już wiem gdzie będę ją kupować ;)
Awatar użytkownika
Iliana_60
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 2:48

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Iliana_60 »

Teraz mają super promocję - powyżej 250 zł przesyłka gratis! To coś dla mnie :)
Awatar użytkownika
jarmiła_69
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2020, 20:26

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: jarmiła_69 »

Matcha oferowana przesz freshandgreen,.pl jest najwyższej jakości. Bardzo lubię jej smak i konsystencję.
Awatar użytkownika
Flora1989
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2020, 14:41

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Flora1989 »

Trafiłam do tego sklepu przez przypadek, ale od razu zrobiłam zakupy. Super ceny!
Awatar użytkownika
Adelard
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2020, 13:02

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Adelard »

Moim zdaniem warto postawić na produkty wysokiej jakości. Taki właśnie jest sklep freshandgreen - super zestawy, atrakcyjne ceny. Polecam
Awatar użytkownika
Angela99
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2020, 4:21

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Angela99 »

Na ich stronie są również super przepisy. Ja dzisiaj na pewno zrobię ciasteczka z matchą :D
Awatar użytkownika
Mieczysław83
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 7:41

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Mieczysław83 »

W kwestii zamówienia wszystko na plus - czas realizacji, wysyłka, no i najważniejsze jakość której oczekiwałem. Polecam! 10 / 10
Aneśka

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Aneśka »

Ja wczoraj odebrałam dopiero swoje pierwsze zamówienie z Fresh & Green i jestem zachwycona, więc na pewno zamówię ponownie. Cieszę się, że kupiłam zieloną herbatę nie tylko dla siebie, ale też jako prezent dla najbliższych. Na pewno będą zadowoleni, bo herbata jest rewelacyjnej jakości.
Andaluź

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Andaluź »

Moim zdaniem najlepszy sklep z herbatą. Co jest świetne, mają też zakładkę, w której są przepisy matcha, miałam okazję korzystać. Fajnie, że pomyśleli o czymś takim. Polecam zakupy w tym sklepie.
Gumiś

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Gumiś »

Jeśli ktoś poluje, na dobrej jakości Akcesoria do herbaty Matcha to zdecydowanie polecam ten sklep. Widać że są pasjonatami i zakupy u nich to czysta przyjemność.
Bała

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Bała »

Mają w ofercie też zestawy, które z powodzeniem mogą posłużyć jako zestawy prezentowe. Ja właśnie w tym celu kupiłam. Co do herbaty, to wiadomo, najlepsza - kupuję od jakiegoś czasu tylko u nich.
koleś

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: koleś »

Do takiego czegoś fajnym prezentem może się okazać masaż wrocław . Jest to sposób przede wszystkim na odprężenie, ale także i na to, by na spokojnie skończyć dzień. A takie dodatki, o jakich piszecie są świetne. Po prostu warto się na to decydować.
Justyś

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Justyś »

Wiem, że kupując u nich, nie kupuję kota w worku, bo to na pewno jest to oryginalna japońska matcha. Przetestowałam różne, dlatego zamawiam tylko u nich. Rewelacyjnie stawia na nogi.
Liviś

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Liviś »

Ja dla przyjaciółki zamówiłam zestaw startowy matcha. Jest bardzo zadowolona i codziennie pije tę herbatę. Cieszę się, że znalazłam ten sklep. Warto było :)
Łania

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Łania »

W tym sklepie na pewno jest dobrej jakości matcha. Ja zawsze kupuję większą ilość, dlatego, że piję jej sporo. A przy okazji korzystam z darmowej wysyłki. Polecam zakupy we Fresh&Green.
Władek

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Władek »

Moja dziewczyna uważa, że to najlepszy sklep sklep z matchą a może bardziej sklep z najlepszej jakości matchą. Regularnie u nich kupuje.
bawić

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: bawić »

Świetna matcha i fajny sklep. Bardzo przyzwoite ceny, ciekawy wybór akcesoriów do zaparzania. Bardzo polecam. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Sól

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Sól »

Moim zdaniem Fresh and Green, to sklep z zieloną herbatą, który powinien znać każdy fan prawdziwej, oryginalne matchy :)

sisley global perfect pore minimizer
Błośk

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Błośk »

Bardzo lubię ten sklep. Dla siostry kupiłam u nich prezent pod choinkę i mówi, że czarka do matchy od nich jest najlepszą, jaką miała do tej pory, a sporo ich już przewinęło się przez jej kuchnię.
Laraś

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Laraś »

Ja właśnie zakupiłam zestaw startowy i nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie. Samo zamówienie bardzo sprawnie załatwione, obsługa klienta - bardzo pomocna i życzliwa. Fajny sklep i to na pewno nie był mój ostatni zakup.
Bolińka

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Bolińka »

Przyznaję, że jestem początkująca w tym temacie, ale znajoma poleciła mi sklep Fresh and Green, jako taki, w którym jest najlepsza oryginalna matcha. Jestem zadowolona z zakupów.
Irestyń

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Irestyń »

Mają w ofercie fajne, nadające się również na prezentzestawy herbat, kupowałam już kilkukrotnie. Pięknie zapakowane, dobre herbaty.
trójka

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: trójka »

Słuchajcie, nie jestem zielona w temacie, sporo matchy już wypiłam i co mogę powiedzieć, liście kupione u nich są świetne! Kupiona u nich czarka do matchy też jest naprawdę fenomenalna.
ićka

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: ićka »

W ich ofercie jest też Matcha for cooking Tsuki, próbowaliście? naprawdę polecam, jak odkryłam, że jest coś takiego jak jak matcha kulinarna, matcha do lodów, to wiedziałam, że muszę to mieć. Pyszna!
Bonkoś

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Bonkoś »

Ja sobie sprawiłam matcha for Latte - do robienia matcha latte oraz koktajli matcha. Bardzo fajna sprawa. nie byłam przekonana ale okazała się to smaczna i zdrowa mieszanka. Zdecydowanie polecam sklep.
Mała

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Mała »

Odkąd kupuję matchę w tym sklepie zupełnie zrezygnowałam z picia kawy. Nie czuję potrzeby dodatkowego kopa energetycznego, to chyba świadczy o jakości sprzedawanej u nich herbaty. Na stronie można też poczytać jakie są zdrowotne właściwości zielonej herbaty.
Fań

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Fań »

Ja dopiero z tego sklepu dowiedziałam się że jest coś takiego jak Matcha Horai, wyjątkowa, bardzo rzadka odmiana herbaty matcha. Jest cudowna, wyjątkowa i zdecydowanie warta każdej ceny.
zeńia

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: zeńia »

W ich ofercie jest bambusowa łyżeczka Chashaku, którą naprawdę bardzo polecam. Bez problemu można z jej pomocą odmierzyć proszek do przygotowania matchy. Bardzo dobra jakość.
Kliś

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Kliś »

Ja właśnie zamówiłam Matcha Izumi. Wcześniej już miałam okazję zamawiać różne rzeczy w tym sklepie zawsze byłam bardzo zadowolona. świetne zestawy prezentowe i startowe. Doskonała obsługa klienta, bardzo życzliwa i pomocna. Polecam serdecznie. .
Noniś

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Noniś »

Przyznaję, że jeszcze do niedawna nie miałam pojęcia jak świetnie działa zielona herbata matcha i jaka jest smaczna. Daje kopa energetycznego zdecydowanie większego niż kawa, a naprawdę to było mi ostatnio potrzebne. Myślę, że zostałam wielką fanką matchy i cieszę się, że od razu trafiłam do tego sklepu.
Pińka

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Pińka »

Nie da się ukryć, że zielona herbata jest od lat moją ulubioną, ale jeśli chodzi o Matchę, to dopiero poznajemy się bliżej. Za poleceniem przyjaciółki kupiłam cały zestaw właśnie w tym sklepie i wiem, że to są dobrze zainwestowane pieniądze. Herbata pyszna, dodaje energii, na pewno będę kupować regularnie.
kijaś

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: kijaś »

Ja ostatnio zrobiłam sobie prezent i zamówiłam: Zestaw Matcha Izumi + Matcha for Latte. Jest super. Izumi jest dla kogoś kto dopiero rozpoczyna przygodę z herbatą Matcha. Zestaw for late służy do robienia koktajli, matcha latte . Naprawdę fajna sprawa. Ja uwielbiam.
Łódka

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Łódka »

Ja jestem zdania, że zielonej herbaty nie piję się tylko dla samego "picia", smaku, czy nawet chęci pobudzenia (zresztą, zdecydowanie większej niż po kawie). Picie zielonej herbaty, szczególnie, jeśli to jest to tak jak w przypadku tej kupionej we FreshAndGreen dobrej jakości oryginalna matcha, to jest swojego rodzaju rytuał. Czas, który należy celebrować :P
Tońksa

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Tońksa »

We FRESH AND GREEN kupuje nie tylko zieloną herbatę, chociaż uważam, że ich zielona herbata matcha, jest zdecydowanie najlepsza;) ostatnio kupiłam też Czarkę i świetną, bambusową łyżeczkę. Powiem szczerze, że czarka do matchy jest naprawdę świetna, bardzo dobrej jakości. Wygodnie się z niej pije.
łaka

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: łaka »

Bardzo lubię ten sklep, nie mają może dużego wyboru, ale tutaj zdecydowanie stawia się na jakość, nie ilość i ja sobie to chwalę. Dzięki ich stronie dowiedziałam się też jak przechowywać matchę, żeby jak najdłużej zachowała swoje właściwości. .
Kańka

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Kańka »

Ja postanowiłam zaszaleć i kupić herbatę matcha premium: Matcha Horai. Jest niesamowita. Fajnie że we Fresh and Green można ją znaleźć. Lubię ten sklep, szybko realizują zamówienia i mają naprawdę ogromną wiedzę o zielonej herbacie Matcha. .
bniała

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: bniała »

Polecam ten sklep. Szukałam sklepu, w którym kupię dobrej jakości matchę. Wyróżnia ich to, że w ofercie mają tylko ekologiczne herbaty. . .
Sońka

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Sońka »

Ja upolowałam limitowaną edycję Matcha Ten. Jest wspaniała, intensywna i owocowa. Warto było na nią zapolować. Lubię zakupy w tym sklepie, zawsze znajdę coś co mnie zachwyci. Jeśli lubicie zieloną herbatę Matcha to to jest miejsce dla Was. .
Ankaś

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Ankaś »

Do mnie właśnie jedzie: Zestaw startowy – matcha, miotełka i łyżeczka bambusowa. Kupiłam w prezencie dla mojej bratowej. Ja używam i jestem bardzo zadowolona. Ona u mnie próbowała herbaty matcha i smakowała jej, więc wiem że to dobry zakup. Mam nadzieję że będzie zadowolona :)
Senioś

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Senioś »

W tym sklepie mają naprawdę fajne akcesoria do herbaty matcha. Do tego fajne podejście do klientów i przyzwoite ceny. Nic tylko kupować :) Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów we Fresh and Green - naprawdę super jakości zielona herbata matcha i to w dodatku różne rodzaje, także te mniej znane.
Mońka

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Mońka »

Jeśli chodzi o wybór rodzajów herbaty matcha to Fresh and Green ma ich naprawdę sporo. Mnie zainteresowała Matcha Hikari. Hikari ma bardzo bogaty smak i świetnie orzeźwia. Firma fajnie przybliża sylwetkę każdego rodzaju herbaty. Super sprawa. Lubię robić u nich zakupy.
Awatar użytkownika
Gwalbert
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2020, 22:15

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Gwalbert »

Jestem stałym klientem sklepu Fresh and Green i zawsze byłem zadowolony. Teraz zamówiłem Zestaw Matcha Izumi + Matcha for Latte, mimo że piję tę herbatę już od dłuższego czasu jeszcze nie miałem okazji spróbować matcha latte. Przesyłka jak zwykle bardzo szybko wysłana więc już niedługo spróbuję :)
Awatar użytkownika
Regina
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2021, 23:42

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Regina »

Mnie ostatnio urzekła japońska czarka do przygotowywania herbaty matcha przy okazji zamawiania herbaty, dorzuciłam ją sobie do koszyka. Jest przepiękna i herbata z niej smakuje zupełnie inaczej. Bardzo polecam ten sklep. Jest wyjątkowy.
Awatar użytkownika
Wioletta64
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2020, 1:26

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Wioletta64 »

Ja zamówiłam Matcha Tsuki do zastosowań kulinarnych. Zamierzam poszaleć z deserami, koktajlami a nawet lodami. Myślę że to będzie strzał w dziesiątkę. Super że znalazłam sklep Freshandgreen - mają niesamowitą herbatę matcha, bardzo aromatyczną i na pewno oryginalną.
Awatar użytkownika
Cichoslaw1979
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 0:39

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Cichoslaw1979 »

Fresh and green to nie tylko sklep z herbatą matcha, można u nich znaleźć także przepisy matcha. Mnóstwo fajnych inspiracji i przepisów na prawdziwe pyszności. Mają ogromną wiedzę o tej herbacie, o sposobie jej przyrządzania i różnych jej rodzajach. Polecam.
Awatar użytkownika
Dawid_70
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2019, 14:19

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Dawid_70 »

Matcha Horai to bardzo rzadka odmiana herbaty matcha. Bardzo się cieszę że we Fresh and Green mogę ją zamówić. Uwielbiam ten zielony napój. Dodaje mi energii. W tym sklepie można wybrać herbatę odpowiednią dla siebie. Warto. Naprawdę.
Awatar użytkownika
Weronika-68
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2019, 10:47

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Weronika-68 »

Ja kupuję w tym sklepie dośc regularnie dla siebie. Ale właśnie zamówiłam zestaw startowy dla mojej cioci, posmakowała u mnie herbaty matcha i chciałaby również pić ją w domu. Muszę jej pokazać stronę tej firmy, bo znajdzie na niej i przepisy i dużo informacji :)
Awatar użytkownika
rozetta1975
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2020, 18:38

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: rozetta1975 »

Matcha Izumi jest doskonała dla początkujących, na pewno będzie Wam odpowiadać, potem pokochacie Matchę miłością wielką i czystą :) Świetny sklep, szybka realizacja zamówienia i pyszna herbata.
Awatar użytkownika
safira87
Posty: 2
Rejestracja: 05 cze 2020, 13:34

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: safira87 »

Ale znalazłam fajną rzecz w tym sklepie: Zestaw Matcha Izumi + Matcha for Latte. Polowałam na tą mecha for Latte od jakiegoś czasu, ale jakoś nie mogłam się zdecydować. Teraz żałuję że kupiłam ją tak późno. Jest znakomita!
Awatar użytkownika
Ksenia_71
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2020, 8:51

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Ksenia_71 »

Dla mnie naprawdę fajną opcją jest Matcha for cooking Tsuki. Można ją dodawać do lodów, deserów, koktajli. Kiedyś widziałam odcinek TOP Chefa gdzie właśnie robili różne takie fajne rzeczy z matcha i sama chciałam spróbować. Dzięki firmie Fresh and Green to mi się udało.
Awatar użytkownika
Gniewosz1976
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2021, 14:30

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Gniewosz1976 »

Kupuję w tym sklepie dosyć regularnie. Znakomita jakość i świeżość produktów mnie przekonuje. Ostatnio zamówiłem zestaw startowy matcha dla siostry. Zawsze była ciekawa co ja takiego piję i sama chce spróbować :)
Awatar użytkownika
Oriana-64
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2020, 20:41

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Oriana-64 »

Zdecydowanie Matcha Horai to jest coś co musicie mieć. Jest niesamowita. W sklepie Fresh & Green możecie robić zakupy w ciemno. Uczciwy sprzedawca, dobre ceny i wysokiej jakości produkty. Znajdziecie tu coś dla siebie. Ale polecam Horai :)
Awatar użytkownika
Sara1983
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2021, 3:10

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Sara1983 »

Ostatnio w oko wpadła mi czarka do przygotowywania herbaty matcha. Zamówiłam ją sobie, bo moja stara już dogorywała. Jest super. Jak wszystko zamawiane w tym sklepie. Zdecydowanie kocham to miejsce :)
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2020, 18:18

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Tomasz »

Mój najczęstszy zakup w tym sklepie to Matcha Izumi. Lubię tu kupować. Wiem na co mogę liczyć, mam bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, jeśli nie jestem czegoś pewny to zawsze uzyskam odpowiedź na dręczące mnie pytanie.
Awatar użytkownika
Marzena
Posty: 7
Rejestracja: 02 lip 2019, 2:15

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Marzena »

Jeśli chcielibyście rozpocząć swoją przygodę z tą herbatą, to serdecznie polecam przepisy matcha, na pewno znajdziecie jakiś który będziecie chcieli wypróbować. A później już zostanie tylko ogromna miłość do herbaty matcha :)
Awatar użytkownika
Wioletta64
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2020, 1:26

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Wioletta64 »

Kupuję we Fresh&Green regularnie, mają wszystko czego szukam jeśli chodzi o herbatę matcha. Mój ulubiony rodzaj to Matcha Horai. Jestem bardzo zadowolonym, stałym klientem tego sklepu. Z pewnością pozostanę im wierna.
Awatar użytkownika
berenika
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2021, 21:56

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: berenika »

Ja najbardziej kocham Matcha Hikari. Ma bardzo bogaty smak, jest naprawdę totalnie idealna. Pierwszy raz kupiłam ją w tym sklepie i tak już zostałam. Bardzo dobra jakość produktów. Widać że sklep prowadzą i znawcy i miłośnicy tej herbaty.
Awatar użytkownika
angelina_95
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2021, 10:04

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: angelina_95 »

W sklepie FresAndGreen można znaleźć limitowaną edycję herbaty matcha ten. Warto na nią zapolować. Nawet jeśli wcześniej nie było się miłośnikiem tej herbaty. Po spróbowaniu zakochacie się. A moim zdaniem warto :)
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2021, 13:09

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Sergiusz »

Długo nie mogłem się przekonać do herbaty matcha mimo że moja dziewczyna pije ją regularnie. Nie chciałem nawet spróbować. Aż... przegrałem zakład i musiałem to zrobić. Zasmakowała mi bardzo. Lubię zwłaszcza Matcha for Latte Mix Kissa. I już oboje robimy regularnie zakupy w tym sklepie.
Awatar użytkownika
Angela99
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2020, 4:21

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Angela99 »

Uwielbiam matcha i uwielbiam sklep Fresh and green, a matcha horai jest niesamowita. W sklepie jest bardzo fajny wybór herbat, akcesoriów do herbaty, a nawet zestawów prezentowych. Szybka realizacja zamówień i fajne ceny.
Awatar użytkownika
gracja
Posty: 2
Rejestracja: 01 wrz 2020, 3:51

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: gracja »

Jeśli lubicie herbatę matcha, a zwłaszcza takie edycje limitowane jak Matcha ten, to ten sklep jest miejscem dla Was. Jeśli dopiero chcecie spróbować tej herbaty i nie wiecie co i jak to ten sklep jest także dla Was :) Fajny wybór, dobre ceny i bezproblemowa przesyłka.
Awatar użytkownika
Delinda-71
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2021, 2:18

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Delinda-71 »

Jeśli szukacie inspiracji do czego można wykorzystać herbatę matcha to we FreshAndGreen znajdziecie ich mnóstwo w dziale przepisy matcha. Naprawdę warto z tego skorzystać, odkryjecie całkiem nowe smaki.
Awatar użytkownika
berenika
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2021, 21:56

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: berenika »

Na stronie Fresh and Green możecie znaleźć nie tylko przepisy czy samą herbatę mathca ale też sporo przydatnych informacji. Na przykład artykuł: 6 korzyści zdrowotnych herbaty matcha. Od razu widać że ten sklep prowadzą pasjonaci.
Awatar użytkownika
Idalia-60
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2020, 4:53

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Idalia-60 »

Kupiłam ostatnio dla koleżanki w prezencie zestaw startowy. Jest w nim herbata matcha, miotełka i łyżeczka bambusowa. Bardzo ładnie się to prezentuje. W sam raz na prezent. Bardzo polecam sklep GreshAndGreen
Awatar użytkownika
Lilianna
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2021, 11:35

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Lilianna »

Lubię zakupy w tym sklepie, zawsze znajdę coś dla siebie, coś wyjątkowego jak Matcha Horai. Kontakt ze sklepem jest bardzo dobry, ceny fajne, przesyłka szybka. Jeśli szukacie herbaty matcha najwyższej jakości to koniecznie odwiedźcie Fresh and green.
Awatar użytkownika
berta
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2020, 4:48

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: berta »

Tak, na stronie sklepu można znaleźć przepisy matcha - więc jeśli dopiero zaczynacie tę przygodę to macie tam naprawdę fajnie napisane co i jak. Każda herbata jaką kupiłam w tym sklepie była znakomita. Naprawdę dobra jakość
Awatar użytkownika
Irina83
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 16:30

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Irina83 »

Moja ulubiona herbata to Matcha Izumi, trafiłam do tego sklepu przypadkowo ale pozostałam wiernym klientem. Herbata kupowana w tym sklepie zawsze jest świeża i dobrej jakości. Można na nich polegać.
Lośka

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Lośka »

Od dawna piję i bardzo lubię yerba mate, ale przyznam szczerze, że jeśli chodzi o prawdziwą, oryginalną matchę i też bardzo mi posmakowała. Dlatego w Fresh And Green kupiłam nie tylko herbatę, ale też akcesoria do herbaty matcha i kilka zestawów prezentowych, naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
Agata_99
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2021, 11:29

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Agata_99 »

Fajny, bogaty wybór herbat matcha: matcha izumi, for Latte Mix Kissa, Hikari/Akashi - naprawdę jest w czym wybierać. Miłośnicy tej herbaty na pewno znajdą tu coś dla siebie, a ci którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tą herbatą również będą zadowoleni.
Awatar użytkownika
Milena98
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2020, 7:26

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Milena98 »

Moja ulubiona: Matcha Horai - super że jest dostępna w tym sklepie. Mają tez ciekawe przepisy i inspiracje dotyczące matchy. Super sklep dla wszystkich którzy lubią ten rodzaj herbaty.
Awatar użytkownika
Regina
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2021, 23:42

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Regina »

Tak, na stronie sklepu można znaleźć niesamowite przepisy matcha. Wiele fajnych możliwości wykorzystania tej herbaty, także w deserach, ciastach czy koktajlach. Super.
Awatar użytkownika
Wanda_85
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2021, 18:39

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Wanda_85 »

Można u nich znaleźć też fajne rzeczy na prezent dla miłośników herbaty matcha, na przykład czarka do przygotowywania herbaty matcha - bardzo ładna, fajne ceny i szybka realizacja zamówień.
Awatar użytkownika
Dobrochna1989
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2021, 16:37

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Dobrochna1989 »

Ja znalazłam w tym sklepie ostatnio Matcha Ten - limitowaną edycję tej herbaty. Bardzo smaczna, wyjątkowa, słodka, owocowa, po prostu wspaniała. Polecam sklep FreshAndGreen.
Awatar użytkownika
Apoloniusz
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2021, 14:08

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Apoloniusz »

Ostatnio wpadł mi w oko Zestaw Matcha Izumi + Matcha for Latte - bardzo fajny zestaw i do koktajli i do deserów i do picia po prostu. Fajny sklep z dość dużym wyborem herbaty matcha.
Awatar użytkownika
Tomiła
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2020, 21:56

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Tomiła »

Jeśli dopiero chcecie zacząć przygodę z herbatą matcha polecam przepisy matcha ze strony sklepu. Sa godne polecenia i dość łatwe w przygotowaniu. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie, sa i dla początkujących i zaawansowanych wielbicieli tej herbaty.
Awatar użytkownika
lazarz1986
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2021, 21:54

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: lazarz1986 »

A jeśli nie wiecie od jakiej herbaty zacząć to polecam Matcha Horai. Na pewno się zakochacie. Jest to herbata niesamowita, bardzo orzeźwiająca, jest słodka sama w sobie. Polecam.
Awatar użytkownika
nitara
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2020, 18:18

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: nitara »

Mają naprawdę fajne rzeczy w tym sklepie, na przykład bambusowa miotełka do herbaty, czarka, spory wybór samych herbat, a nawet przepisy do czego można użyć ten wspaniały, zielony proszek.
Awatar użytkownika
Elwira-71
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2021, 8:07

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Elwira-71 »

W tym sklepie macie do wyboru takie rodzaje herbaty matcha jak: matcha basic, izumi, horai czy ten. Naprawdę jest w czym wybierać. I na pewno warto ją kupić. Ja uwielbiam.

krzysztof rutkowski telefon
Awatar użytkownika
Zaklina
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2021, 2:40

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Zaklina »

Uwielbiam ten sklep, zawsze kupuję herbatę matcha właśnie u nich. Jest świeża, dobrze zapakowana, znam jej jakość. Moja miłość to matcha izumi, ale inne rodzaje też są fajne.
Awatar użytkownika
Izabela
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2020, 19:48

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Izabela »

Jeśli dopiero zaczynacie podróż do świata herbaty matcha to polecam Wam przepisy matcha ze strony Fresh&Green. Są łatwe, są ciekawe, są interesujące. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Dyter-66
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2020, 10:40

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Dyter-66 »

Herbata którą kupiłem w tym sklepie była wybitna. Była to matcha Horai. Miłość od pierwszego wypicia. Jestem bardzo zadowolony. Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność.
Awatar użytkownika
Delinda-85
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2020, 14:14

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Delinda-85 »

Jeśli szukacie herbaty do zastosowań kulinarnych to polecam Matcha Tsuki. W sklepie FreshAndGreen znajdziecie taka bardzo dobrej jakości. Nadaje się do czekolad, lodów, koktajli. Naprawdę warto.
Awatar użytkownika
Stela-82
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2021, 23:51

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Stela-82 »

We Fresh&Green znajdziecie nie tylko Matcha Basic, ale tez takie perełki jak Matcha Horai czy matcha ten. Jest to naprawdę fajny sklep, ceny są atrakcyjne, a jakość wyjątkowa. Polecam bardzo.
Awatar użytkownika
aleksja_96
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2021, 12:34

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: aleksja_96 »

Jeśli znacie herbatę matcha to ten sklep jest dla Was idealny, jeśli dopiero chcecie poznać tę herbatę to ten sklep także jest dla Was idealny. Proponuję zacząć przygodę od matcha horai. Nie zawiedziecie się.
Awatar użytkownika
amanda80
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2020, 20:23

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: amanda80 »

Bardzo polecam przepisy matcha ze sklepu Fresh&Green. Są super inspirujące. Nawet jeśli nie wszystkie wykorzystacie, to na pewno znajdziecie coś dla siebie. Warto korzystać.
Awatar użytkownika
Leslaw91
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2021, 7:14

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Leslaw91 »

Bardzo polecam ten sklep i produkty z tego sklepu. Nie tylko herbatę ale także Zestaw startowy – matcha, miotełka i łyżeczka bambusowa. Bardzo fajny zestaw. Idealny na początek.
Awatar użytkownika
Judyta_83
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2020, 22:33

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Judyta_83 »

Jeśli marzycie o tym żeby przygotowywać fajne zielone koktajle z herbatą matcha, albo lody, albo desery, to super że znaleźliście sklep FreshAndGreen. Polecam do tego celu Matcha Tsuki. I pochwalcie się co wyczarowaliście.
Awatar użytkownika
Ilia
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:27

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Ilia »

Ja jestem zakochana w tym sklepie i w Matcha for Latte Mix Kissa. Niesamowita herbata, niesamowite smaki. Bardzo polubiłam ten smak. Robię nie tylko herbatę ale różnego rodzaju koktajle. Super sprawa.

sopot kino na molo
Awatar użytkownika
Adelard
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2020, 13:02

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Adelard »

W sklepie Fresh and Green znajdziecie nie tylko świetną herbatę, np. Matcha Basic, ale także przepisy czy różnego rodzaju informacje na ich blogu. Warto tam zajrzeć. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Maksymin1984
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2021, 1:39

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Maksymin1984 »

Bardzo polecam Matcha for cooking Tsuki - można dodawać do lodów, koktajli, czekolady, różnych deserów. Naprawdę polecam i zachęcam do eksperymentowania w kuchni. Odkryjecie całkiem nowe smaki.
Awatar użytkownika
Ilia
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:27

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Ilia »

Polecam przepisy matcha, naprawdę wiele ciekawych pomysłów, które można naprawdę łatwo przygotować w domu. Uwielbiam sklep FreshAndGreen. Warto w nim robić zakupy.

malowanie flizeliny
Awatar użytkownika
alicja_60
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2021, 21:33

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: alicja_60 »

Jeśli jeszcze nie znacie herbaty matcha to polecam matcha ten. Limitowana edycja, bardzo wyjątkowej, pysznej, aksamitnej herbaty. Naprawdę warto. Uwierzcie mi. Coś niesamowitego.
Awatar użytkownika
Fera
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2021, 0:39

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Fera »

Moje ostatnie odkrycie to Matcha Izumi - bardzo dobra na początek przygoty z tą herbatą. Jest bardzo aromatyczna, świeża, pyszna. Naprawdę fajna. Polecam sklep Fresh&Green - mają fajny wybór herbat.
Awatar użytkownika
Gabriel76
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 13:26

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Gabriel76 »

Fajnie, że w sklepie FreshAndGreen można znaleźć i matcha basic i na przykład matcha horai. To bardzo rzadka odmiana herbaty, ale naprawdę warto po nią sięgnąć. Jest pyszna. Polecam.
Awatar użytkownika
arabella
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2021, 4:43

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: arabella »

Polecam przepisy matcha dostępne na stornie tego sklepu. Po nich widać, że ma się do czynienia z prawdziwymi znawcami tej herbaty. Wiedza o czym piszą, wiedzą co sprzedają :)
Awatar użytkownika
alicja_60
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2021, 21:33

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: alicja_60 »

Ja jestem zachwycona, że do mojego koszyka z zakupami wpadła matcha for cooking Tsuki. kiedys w jakimś programie kulinarnym widziałam jak kucharze tworzyli z tą herbatą prawdziwe arcydzieła. Zawsze chciałam tego spróbować.
Awatar użytkownika
Rozalinda1998
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2021, 4:46

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Rozalinda1998 »

Fajne koktajle lub matcha latte można robić z matcha for Latte. Ale dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z tą herbatą polecam matcha basic lub matcha Izumi. W tym sklepie znajdziecie każdy ten rodzaj.
Awatar użytkownika
Sydonia-84
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2021, 17:14

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Sydonia-84 »

Mój ostatni zakup: zestaw z łyżeczką i miseczką. Chciałam sprawić prezent bliskiej mi osobie. Dobrze że wcześniej znałam ten sklep, bo wiedziałam że warto u nich kupować.
Awatar użytkownika
Paulina-91
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2021, 10:15

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Paulina-91 »

We Fresh&Green znajdziecie bardzo fajne przepisy matcha. Znalazłam w nich super inspiracje i na dania wytrawne i na desery. Jestem naprawdę szczęśliwa że znalazłam ten sklep.
Awatar użytkownika
Telesfor_84
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2021, 5:43

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Telesfor_84 »

Jeśli lubicie różnego rodzaju koktajle to wypróbujcie Matcha for Latte Mix Kissa - jest doskonała do takich rzeczy. Możecie ją kupić w sklepie Fresh and Green i możecie być pewni że będzie dobrej jakości.
Awatar użytkownika
malwina_90
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2021, 21:28

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: malwina_90 »

Prawdziwa klasa premium: Matcha Horai - moja ulubiona. Cieszę się że znalazłam ją w sklepie który naprawdę specjalizuje się w herbacie Matcha. Warto u nich kupować bo wiadomo że płaci się za oryginalną, pyszną herbatę.
Awatar użytkownika
farida-76
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2021, 18:32

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: farida-76 »

Jeśli chcecie zacząć przygodę z herbatą matcha to sklep Fresh and green jest dla Was. Na pewno się nie zawiedziecie. Będzie Wam potrzebna czarka do herbaty matcha i najbardziej klasyczna matcha basic.
Awatar użytkownika
Ireneusz_73
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2021, 7:37

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Ireneusz_73 »

A kiedy będziecie mieli ochotę na coś naprawdę wyjątkowego to kupcie Matcha Ten - jest znakomita. Nigdy nie piłam czegoś tak cudownego. Uwielbiam ten sklep - znajduję tu wszystko co najlepsze.
Awatar użytkownika
Wiara
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 3:10

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Wiara »

Super sklep z herbatą matcha. Lubię robić u nich zakupy. Wiedzą wszystko o tej herbacie. Mają tez fajne przepisy matcha. Korzystam z nich regularnie. Bardzo polecam, polubicie ten sklep.
Awatar użytkownika
Nadzieja-61
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2021, 7:40

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Nadzieja-61 »

Dopiero chcecie zacząć przygodą z herbatą matcha? Polecam ten sklep. Zacznijcie od Matcha Basic, ale potem wypróbujcie inne rodzaje. Bardzo warto, są świetni i naprawdę znają się na tej herbacie.
Awatar użytkownika
pabiana_99
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2021, 21:29

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: pabiana_99 »

Mogę polecić ten sklep. Trafiłam na nich przypadkowo ale zakochałam się. Najbardziej lubię Matcha TEN ale i inne rodzaje mi odpowiadają. Zarówno do picia jak i do gotowania, do pieczenia. Polecam.
Awatar użytkownika
radosława_92
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2021, 14:43

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: radosława_92 »

Nie wiedziałam że tak polubię tę herbatę. Ale teraz jestem regularnym klientem FreshAndGreen. Kupuję i herbatę i akcesoria do herbaty matcha. Warto było zakochać się w tej herbacie.
Awatar użytkownika
monana
Posty: 126
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: monana »

Ja jednak wolę soki. Są dużo zdrowsze. Zwłaszcza te markowe. Korab Garden ma na przykład takie w ofercie. Tu jest ich sok z aronii https://korabgarden.pl/pl/produkty/sok- ... remium-nfc . Pyszny, smaczny i zdrowy. Jest tłoczony na zimno z całych owoców. Producent ma własne ekologiczne uprawy owoców i to z nich tłoczy soki. Soki mają liczne certyfikaty, także warto wypróbować.
Cristi

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Cristi »

Rewelacyjny sklep, z dobrej jakości asortymentem dla fanów herbaty. Przekonała się o tym moja siostra, bo ostatnio zamówiłam u nich zestaw herbat w prezencie dla niej. I była zachwycona. W zestawie była nie tylko herbata matcha, ale tez miotełka i łyżeczka.

nawóz do trawy forum
Awatar użytkownika
Leokadia_89
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2021, 10:12

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Leokadia_89 »

Cudowna herbata matcha, zakochałam się w niej od pierwszego łyka. Teraz jestem stałym klientem sklepu Fresh and Green. Najbardziej smakuje mi Matcha Ten. Ale inne odmiany też są fajne.
Awatar użytkownika
wioleta88
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:57

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: wioleta88 »

W sklepie Fresh&Green znajdziecie nie tylko różne odmiany herbaty, ale także przepisy matcha. Fajne, smaczne i inspirujące. Zdecydowanie polecam wypróbować kilka.
Awatar użytkownika
Miłowita1962
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2021, 0:04

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Miłowita1962 »

Znalazłam w tym sklepie herbatę matcha Horai - to było prawdziwe znalezisko. Niemalże złoty graal. Jestem zakochana w tej herbacie, a ten sklep ma jej najlepszą jakość. Polecam.
Awatar użytkownika
arleta1990
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2021, 20:56

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: arleta1990 »

Lubię zakupy we Fresh and Green. Są tu i akcesoria do herbaty i przepisy matcha i różne odmiany tego pysznego napoju. Super smak. Zakupy robi się tu naprawdę przyjemnie.

pościel jasińskiego
Awatar użytkownika
Wioleta_84
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2021, 11:45

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Wioleta_84 »

Ja także jestem zadowolonym klientem tego sklepu. To od nich spróbowałam po raz pierwszy herbaty Matcha for Latte Mix Kissa - bardzo się cieszę że znalazłam ten sklep. Jest świetny.
Awatar użytkownika
Ryksa1995
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2021, 4:12

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Ryksa1995 »

Kocham ten sklep i kocham herbatę matcha. Zwłaszcza Matcha Ten sprawia mi prawdziwą przyjemność. Jest wyjątkowa, tak jak wyjątkowy jest ten sklep. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Delinda
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2021, 20:22

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Delinda »

Sklep fresh and Green ma w ofercie nie tylko herbatę matcha w kilku odmianach, także akcesoria do herbaty matcha, przepisy czy informacje na temat tego napoju. To prawdziwi pasjonaci.
Awatar użytkownika
Eugenia-82
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2021, 0:18

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Eugenia-82 »

Spróbowałam herbaty marcha for Latte i to była miłość od pierwszego łyku. Już nie umiem przetrwać dnia bez niej. W tym sklepie robię zakupy regularnie. Herbata od nich jest świetnej jakości.
Awatar użytkownika
bianka-69
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2021, 18:03

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: bianka-69 »

Zainteresowałam się herbata matcha dopiero niedawno, nie jestem wielkim znawacą, ale bardzo mi smakuje. Zwłaszcza Matcha Horai skradła mi serce. Ciesze się że poznałam ten sklep. Jest super.
Awatar użytkownika
hubert1999
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2021, 7:08

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: hubert1999 »

Polecam Wam przepisy matcha dostępne w tym sklepie, są smaczne proste i naprawdę wyjątkowe. Polubicie je. Zarówno jeśli chodzi o napój jak i koktajle, desery i inne potrawy. Polecam Wam. Spróbujcie :)
Awatar użytkownika
Klotylda_90
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2021, 7:30

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Klotylda_90 »

Nie znałam herbaty matcha, dlatego ostrożnie podeszłam do zakupów w tym sklepie. Zainteresowały mnie przepisy matcha i pod nie dobrałam swoją pierwszą herbatę. I to była miłość! Możecie śmiało kupować, jakość tej herbaty jest naprawdę świetna. Teraz jestem stałym klientem.
Awatar użytkownika
idalia_62
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2021, 17:32

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: idalia_62 »

Jeśli nie znacie jeszcze dobrze rodzajów tej herbaty polecam matcha Horai - jest znakomita. Wyjątkowa, smaczna i warta każdego łyka :) Jestem szczęśliwa że znalazłam ten sklep. Lubię u nich kupować, zawsze wiem że mogę liczyć na najwyższą jakość.
Awatar użytkownika
Remigia_74
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2021, 2:17

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Remigia_74 »

Bardzo polecam Matcha for Latte - to herbata dzięki której przygotujecie przepyszne napoje matcha latte lub koktajle. Naprawdę będziecie zaskoczeni smakiem i aromatem tego napoju. I już nigdy nie będziecie chcieli pić czegoś innego.

axcent
Awatar użytkownika
Klara_94
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2021, 1:56

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Klara_94 »

Bardzo polecam Wam przepisy matcha z tej strony, bardzo ciekawe, inspirujące i nawet całkiem łatwe do przygotowania. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie. Ja znalazłam i jestem naprawdę zadowolona.
Awatar użytkownika
patrycja90
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2021, 5:33

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: patrycja90 »

Nigdy wcześniej nie piłam herbaty matcha, kupiłam w tym sklepie matcha Horai i... zakochałam się. To coś niesamowitego. Wyborny smak. Coś czego zupełnie się nie spodziewałam. To jak uderzenie szczęścia. Polecam bardzo.
Awatar użytkownika
Albertyna-93
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2021, 14:52

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Albertyna-93 »

Piję herbatę matcha od dawna, jestem w niej zakochana. Ale tak dobrej herbaty jak matcha TEN nigdy jeszcze nie piłam. Wspaniały smak, wspaniały aromat. Bardzo bardzo się cieszę że znalazłam ten sklep.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Awatar użytkownika
minerwa-86
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2021, 21:38

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: minerwa-86 »

W sklepie FreshAndGreen znajdziecie nie tylko pyszną herbatę jak Matcha Izumi ale także przepisy i inspiracje i wiele fajnych ciekawych informacji o tym rodzaju herbaty. Warto korzystać z bogactwa tego sklepu.
Awatar użytkownika
Jasmina-78
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2021, 10:17

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Jasmina-78 »

Na święta kupiłam Zestaw startowy – matcha, miotełka i łyżeczka bambusowa - dla mojej siostry. Mam nadzieję że będzie tak samo zadowolona jak ja, gdy dostałam swój pierwszy zestaw do herbaty matcha. Polecam Freshandgreen.
Awatar użytkownika
nestor99
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2021, 6:45

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: nestor99 »

Matcha Horai to bardzo rzadko odmiana tej herbaty. Ale warta jest każdego wypitego łyka. Każdej chwili z nią spędzonej. Jeśli jeszcze nie znacie tego sklepu i tej herbaty - poznajcie jak najszybciej. Będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
richariusz_64
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2021, 17:36

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: richariusz_64 »

Mają nie tylko herbatę, ale także akcesoria takie jak Czarka do przygotowania herbaty matcha - bardzo fajnie, bo w jednym miejscu można kupić wszystko co potrzebne, żeby cieszyć się tym smakiem. Bardzo polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
roderyk1977
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2021, 18:37

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: roderyk1977 »

Nie znałem wcześniej herbaty matcha, ale moja siostra ciągle ją piła. Pewnego dnia postanowiłem spróbować i to było to. Siostra poleciła mi sklep Fresh&Green i tam wybrałem swoją pierwszą matcha Horai. Jestem bardzo zadowolony z zakupów. Na pewno będę stałym klientem.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
letycja68
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2021, 22:05

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: letycja68 »

Jeśli nie jesteście jeszcze bardzo wkręceni w taką herbatę, to polecam Wam przepisy matcha dostępne w tym sklepie. Bardzo Was zainspirują, dzięki temu odkryjecie zupełnie nowe smaki, przeżyjecie kulinarne przygody. Polecam Wam ten sklep, wszystkie produkty i te przepisy.
Awatar użytkownika
Grazyna1988
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2021, 12:44

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Grazyna1988 »

Na święta kupiłam dla mojej siostry zestaw z miseczką i łyżeczką. Miseczka i łyżeczka są piękne, ręcznie wykonane, to idealny zestaw na prezent. Mam nadzieję że siostra będzie tak samo zachwycona jak ja. Raczej będzie bo uwielbia herbatę matcha. Trzymajcie kciuki.
Awatar użytkownika
rozwita
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 5:02

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: rozwita »

Matcha Tsuki to herbata która idealnie nadaje się do wykorzystania jej w kuchni. Do deserów, do koktajli, do lodów, do czekolady. Spróbujcie raz, a na pewno się zakochacie. Nie oszukuję, zapewniam Was, że będziecie zachwyceni. Herbata matcha Was przekona do siebie i ten sklep także.
Awatar użytkownika
krystyn_99
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2021, 9:45

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: krystyn_99 »

Przyznam szczerze, bez bicia, że do spróbowania herbaty matcha skłoniła mnie akcja jednego z fastfoodów i pewnego rapera, gdy dostępna była matcha latte w zestawie. Spróbowałem i spodobało mi się, dlatego kupiłem Matcha for Latte Mix Kissa i już mogę mieć ją na co dzień w domu.
Awatar użytkownika
Tamara-79
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2021, 22:42

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Tamara-79 »

Znajoma piła u mnie jakiś czas temu matchę po raz pierwszy i pomimo tego, że początkowo nie była przekonana - bardzo jej podeszła, a dla mnie to wielki plus, bo ostatnio zaprosiła mnie na urodziny, a ja wiedziałam, że mogę kupić jej zestaw herbat na prezent :) mówiąc konkretnie, to zestaw do przygotowania matchy. Była bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
teofila_89
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 16:43

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: teofila_89 »

No jeśli o zieloną herbatę chodzi, to piłam ją juz od dawna, ale wiecie, taką "z marketu", wiadomo, że to zdecydowanie nie jest to samo. Później spróbowałam matchy, ale dopiero kiedy poznałam ten sklep, wiem, że matcha jest oryginalna, świeża. Naprawdę smaczna. Kupuję już tylko u nich.
Awatar użytkownika
Zefiryna1971
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2021, 6:06

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Zefiryna1971 »

To fakt, że zestawy prezentowe u nich są rewelacyjne. Dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z piciem tego rodzaju naparu (bo słowo herbata jakoś tutaj mi nie pasuje), ale również dla osoby wprawionej. Pięknie zapakowane, dobra matcha - czego chcieć więcej.
Awatar użytkownika
Benigna-91
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2021, 18:26

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Benigna-91 »

Polecam kupić też u nich akcesoria do parzenia i picia matchy. Bo wprawdzie asortymentu nie mają bogatego, ale! tutaj zdecydowanie widać, że stawiają na jakość swoich produktów, a nie ich ilość. Ja jestem bardzo zadowolona, że odkryłam ten sklep, świetne produkty.

dobry fryzjer w bydgoszczy polecicie coś
Awatar użytkownika
Hermana_68
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:34

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Hermana_68 »

Piję herbatę matcha już od dłuższego czasu i polecam każdemu. Teraz zbliża się czas postanowień noworocznych, to wydaje mi się, że jest to idealny moment na wprowadzenie tego typu zmian do swojego życia. Ja mam zdecydowanie więcej energii, sił witalnych, czuję się zdrowsza. Zresztą, odporność chyba się poprawiła.
Awatar użytkownika
Ernest1974
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2021, 13:08

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Ernest1974 »

Nigdy nie pomyślałem, że zostanę fanem herbaty Matcha, zacząłem od Matcha Basic ale teraz moją ulubioną odmianą jest Horai, która jest bardziej aksamitna w smaku, łagodniejsza. W tym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór herbaty jest spory, nawet jeśli nie jesteście wielkimi miłośnikami - znajdziecie coś dla siebie. Produkty są naprawdę wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Luborada-94
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2021, 14:20

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Luborada-94 »

Jeśli nie macie pomysłu, jak moglibyście wykorzystać tę herbatę w swojej kuchni, to przepisy matcha dostępne w tym sklepie, podpowiedzą Wam parę rzeczy i zainspirują, do tworzenia własnych potraw i napojów z Matcha. Ja korzystam z tych przepisów regularnie, niektóre znam już na pamięć, mam swoje ulubione i takie do których raczej już nie wrócę. Eksperymentujcie. Warto.
Awatar użytkownika
krystyna1971
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2021, 7:23

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: krystyna1971 »

Jeśli lubicie koktajle z Matcha to polecam Wam Matcha for Latte Mix Kissa, jest genialna jeśli chodzi o napoje tego rodzaju. Zarówno latte jak i koktajle wychodzą naprawdę przepyszne. Ja jestem zakochana w tej herbacie, myślę że nic lepszego natura jeszcze nie wymyśliła. Polecam Wam zakupy w tym sklepie, dostaniecie produkt najwyższej jakości. Zapewniam.
Awatar użytkownika
August64
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 17:53

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: August64 »

Ja uwielbiam Matcha Ten - to limitowana edycja tej herbaty, więc cieszę się że zdążyłem jej spróbować. Jest fantastyczna. Bardzo delikatna, wyjątkowa, owocowa i bardzo intensywna. Jeśli chcielibyście spróbować tej herbaty po raz pierwszy, to bardzo polecam konkretnie tę odmianę. Będziecie zachwyceni, tak jak ja byłem. I nie będziecie chcieli przestać jej pić.
Awatar użytkownika
Jona-83
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 7:19

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Jona-83 »

Czarka do przygotowywania herbaty matcha - dostępna w tym sklepie jest naprawdę ekskluzywna. Bardzo ładnie się prezentuje i jest wygodna. Ostatnio kupiłam taką, na prezent dla bratowej i ona również jest bardzo zadowolona. Obie jesteśmy miłośniczkami tej herbaty i znamy i lubimy sklep fresh&green. Jest dobrze zaopatrzony i mają naprawdę fajne ceny.

ile kosztuje gram marihuany w holandii
Awatar użytkownika
grzymslawa1992
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2021, 15:02

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: grzymslawa1992 »

Matcha Tsuki jest genialną herbatą, przeznaczoną do gotowania, tworzenia deserów, koktajli i innych tego typu wynalazków z herbatą matcha. Jeśli chociaż raz jej spróbujecie, na pewno się zakochacie i będziecie chcieli wymyślać nowe przepisy z tą herbatą. Zapewniam Was. W tym sklepie dostaniecie różnego rodzaju matcha. Spróbujcie każdej. Naprawdę warto.
Awatar użytkownika
antoni-79
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2021, 1:02

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: antoni-79 »

Kiedyś w programie Top Chef, szefowie kuchni musieli wymyślić jakieś potrawy z herbatą matcha. Zainspirowało mnie to do własnych poszukiwań smaku. W sklepie Fresh&Green, znalazłem różne przepisy matcha i niektóre z nich już wypróbowałem. Niektóre mnie zainspirowały do stworzenia własnych potraw. Jestem szczęśliwy, że mogłem wypróbować smak tej herbaty.
Awatar użytkownika
edyta_62
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2021, 8:34

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: edyta_62 »

Jeśli jeszcze nie próbowaliście tej herbaty, polecam Wam zacząć tę przygodę od Matcha Izumi, jest doskonała na początek. Sama jej nazwa na to wskazuje - "izumi" oznacza wiosnę :) Na pewno będziecie zadowoleni, że właśnie po nią sięgnęliście. Ma fajny, mocny smak i jest po prostu doskonała. Ja ją pije już od długiego czasu i chociaż czasem próbuję innych rodzajów, zawsze do niej wracam.
Awatar użytkownika
Klotylda62
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2021, 5:56

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Klotylda62 »

Ja również jestem zadowolonym klientem tego sklepu. Moją ulubioną herbatą jest matcha Horai - jest bardzo aksamitna w smaku, jest wyjątkowa, delikatna, niesamowita. Jeśli szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego, to wybierzcie właśnie tę odmianę, ale każda inna także będzie dobrym wyborem. Ja jestem po prostu zakochana w tej herbacie. Uwielbiam tez ten sklep.
Awatar użytkownika
Patrycja
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2021, 0:18

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Patrycja »

Znajdziecie u nich także fajne akcesoria do herbaty matcha, takie jak czarka, miotełka, bambusowa łyżeczka. Jeśli chcecie rozpocząć przygodę z tą herbatą, to zaopatrzcie się również w takie akcesoria. To nie będzie zła inwestycja. Jak raz spróbujecie, to nigdy nie będziecie chcieli pić innego rodzaju herbaty. Zapewniam Was. Dla mnie to prawie jak nałóg :)
Awatar użytkownika
Gaja_66
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2021, 10:15

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Gaja_66 »

Uwielbiam herbatę matcha, więc gdy znalazłam sklep fresh&green bardzo sie ucieszyłam. Mają różne odmiany tej herbaty, co jest super, bo każda odmiana smakuje trochę inaczej. Ja uwielbiam Matcha Ten, ale każdy powinien znaleźć swój ulubiony smak. To nie będzie trudne, bo wszystkie odmiany mają w sobie coś magicznego, coś przyciągającego, coś co Was uwiedzie.

praca wentylacja łódź
Awatar użytkownika
Żaklina-79
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2021, 23:38

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Żaklina-79 »

Jeśli nie znacie takiej herbaty i nie wiecie jak ją wykorzystać u siebie w kuchni, to w tym sklepie znajdziecie przepisy matcha, które naprawdę warto wykorzystać. Jeśli chociaż raz spróbujecie, będziecie na tyle zachwyceni, że zaraz zamówicie inne odmiany tej herbaty. Jestem tego niemal pewna, zachęcam Was do tego gorąco. Dla mnie to najpyszniejszy napój na świecie.
Awatar użytkownika
cezaryna1963
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2021, 6:12

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: cezaryna1963 »

Naprawdę godny polecenia sklep z herbatą matcha, mają różne rodzaje tej herbaty do wyboru, mają tez akcesoria do herbaty i zestawy startowe takie jak miotełka, miseczka bambusowa, czarka. Wszystko czego potrzebujecie, żeby zaparzyć najpyszniejszą herbatę na świecie. Wybierzcie na początek podstawową wersję tej herbaty, dopiero później zacznijcie eksperymentować :)
Awatar użytkownika
Oktawiusz1986
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2021, 13:14

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Oktawiusz1986 »

Jeśli szukacie sklepu, w którym dostaniecie wszystko co jest potrzebne, żeby zaparzyć herbatę matcha, to dobrze trafiliście. Dostaniecie tutaj i różnego rodzaju herbatę i inspiracje jak ją wykorzystać u siebie w kuchni, i przepisy na konkretne dania czy napoje, i akcesoria do zaparzania. Jestem szczęśliwa że znam ten sklep, jestem szczęśliwa że mogę robić u nich zakupy.
Awatar użytkownika
Teofil
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2021, 15:58

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Teofil »

Uwielbiam herbatę matcha, jest taka wyjątkowa, nic innego nie smakuje podobnie, nic się nie zbliżyło nigdy do jej magii. Uwielbiam ten sklep, to wspaniałe miejsce, które jeszcze nigdy mnie nie zawiodło. Mają fajne odmiany tej herbaty, na przykład matcha Horai. Nie wszędzie da się kupić tę odmianę, a to naprawdę klasa premium. Bardzo polecam fresh and green.
Awatar użytkownika
gwidon
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2021, 14:39

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: gwidon »

Bardzo się cieszę, że siostra pokazała mi ten sklep. Do tej pory, herbatę matcha piłem tylko u niej, teraz będę mógł przygotować sobie taką herbatę w domu, u siebie za każdym razem jak będę miał na to ochotę. Siostra od dawna jest fanką matcha, ja dopiero od niedawna. Ale chyba ją prześcignę, bo naprawdę trafiłem na swoje smaki. Polecam ten sklep. Mają fajny wybór.
Awatar użytkownika
Celestyn1985
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2022, 2:22

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Celestyn1985 »

Bambusowa łyżeczka, czarka do przygotowywania herbaty i mogę zaczynać swój dzień. Nie wyobrażam już sobie dnia bez hrabaty matcha. Uwielbiam ją, ona tu jest i parzy się dla mnie :) To naprawdę fantastyczny napój. Jeśli szukacie swojego smaku to bardzo polcam Wam ten sklep. Znajdziecie tu coś dla siebie. Na pewno nie wyjdziecie z pustymi rękami. To super sklep.
Awatar użytkownika
andżelika1969
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2022, 22:28

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: andżelika1969 »

Jeśli chcecie spróbować herbaty matcha a nie macie pomysłów jak ją wykorzystać - skorzystajcie z zakładki przepisy matcha w tym sklepie. Sklep zebrał najpopularniejsze i najpyszniejsze przepisy z wykorzystaniem tej herbaty w jednym miejscu. Ja wielokrototnie korzystałam z ich pomysłów i jestem naprawdę zadowolona. W ogóle bardzo kocham tę herbatę, jest jedyna w swoim rodzaju.
Awatar użytkownika
dymfna_63
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2022, 20:43

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: dymfna_63 »

Macie już za sobą pierwsze próby przekonania się do herbaty matcha? Czas na eksperymenty? Wypróbujcie: Matcha for cooking Tsuki - dzięki niej możecie wyczarować naprawdę niezapomniane desery koktajle, potrawy, których podstawą lub dodatkiem będzie herbata matcha. Naprawdę warto poeksperymentować, poszukać nowych smaków. Będziecie zadowoleni że to zrobiliście.
Awatar użytkownika
luborada74
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2021, 4:16

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: luborada74 »

Moja ulubioną herbatą matcha jest matcha Ten, ale lubię każdą, jaka jest dostępna w tym sklepie. Oni naprawdę świetnie się na niej znają, mają tylko takie odmiany, jakie warto pić, jakich warto próbować. Jestem zachwycona tym sklepem i jestem zachwycona ta herbatą. Nie ma lepszego napoju, który tak pobudza wszystkie zmysły. Serdecznie polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
sara_62
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2022, 6:19

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: sara_62 »

Ostatnio trochę mi się zdarzyło poszaleć z tą herbatą. Kupiłam kilka rodzajów herbaty i postanowiłam poeksperymentować. Przepisy matcha udostępnione przez tę firmę, bardzo mi w tym szaleństwie pomogły :) Dziękuję, że ta firma istnieje, super, że jest taki wybór jeśli chodzi o moją ulubione herbatę. To wspaniale, że tak łatwo jest teraz dostępna matcha.
Awatar użytkownika
Mojmira
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 19:18

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Mojmira »

Dzięki tej firmie, dowiedziałam się między innymi jakie jest sześć ukrytych korzyści zdrowotnych herbaty matcha. Udostępniają tego rodzaju informacje, dzieląc się nimi ze swoimi klientami. To świetny sklep, w którym możecie kupić różnego rodzaju herbatę matcha, możecie także skorzystać z przepisów, informacji i kupić akcesoria do tej herbaty. Świetny sklep.
Awatar użytkownika
hadriana
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2021, 17:09

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: hadriana »

Uwielbiam ten sklep i uwielbiam tę herbatę. Długo traktowałam ją po prostu jako napój. Dzięki fresh and green dowiedziałam się że mogę zrobić ciasteczka owsiane z herbata matcha i wiele innych fajnych rzeczy. Cieszę się, że moja miłość do tej herbaty może się rozwijać, że mogę eksperymentować i poznawać nowe smaki. Ten sklep jest naprawdę fajny, lubię robić w nim zakupy.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2021, 16:41

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Pola »

Moim ulubionym rodzajem tej herbaty jest Matcha Izumi, poznałam tę odmianę dzięki temu sklepowi. Wcześniej nie miałam o niej pojęcia. Zakochałam się od pierwszego łyka, od pierwszego zaparzenia tej odmiany. Dla mnie nie ma nic lepszego. Jak kończy mi się matcha w domu, to od razu siadam i zamawiam kolejną partię. Jestem chyba od niej trochę uzależniona :)
Awatar użytkownika
Arleta1969
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2022, 18:32

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Arleta1969 »

Wiecie, że ta zielona herbata pomaga zapobiegać cukrzycy? W moim przypadku na pewno się to trochę sprawdziło, bo pomimo skłonności genetycznych do tego typu chorób, wszystko jest u mnie w porządku. Jestem bardzo zadowolona, że poznałam ten sklep, mają fajny wybór herbaty matcha i akcesoriów do niej. Szybko realizują zamówienia i można naprawdę być pewnym jakości.
Awatar użytkownika
Beatryksa
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2021, 17:43

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Beatryksa »

Czy wiecie że herbata matcha pomaga również przy odchudzaniu? Naprawdę ma takie właściwości, że to odchudzanie wydaje się dzięki niej łatwiejsze. Może dzięki temu, że dzięki niej organizm nie zatrzymuje wody, a może po prostu trochę przyspiesza przemianę materii. W każdym razie, ja zobaczyłam że rzeczywiście łatwiej mi utrzymać wagę, odkąd piję tę herbatę. Dlatego polecam ten sklep. Jest super.
Awatar użytkownika
pabiana
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2021, 19:17

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: pabiana »

Super, że można u nich kupić nie tylko herbatę i to w różnych odsłonach, ale także akcesoria do jej przygotowywania. Na przykład jest w sklepie czarka do przygotowywania herbaty - bardzo ładna i praktyczna. Jestem z niej zadowolona. Kupiłam ją równiez ostatnio siostrze w prezencie i siostra także jest zachwycona. Zarażam miłością do tej herbaty całe otoczenie :)
Awatar użytkownika
antonina
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2021, 10:00

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: antonina »

Chcielibyście spróbować herbaty matcha le nie macie odwagi? Polecam Wam Matcha Basic. To najbardziej podstawowa, najpopularniejsza odmiana tej herbaty. Jeśli nie mieliście z nią jeszcze do czynienia będzie świetna na początek. Potem możecie zacząć eksperymentować i znaleźć swoją ulubioną. Ale zacznijcie od basic. Możecie ją wykorzystać również do gotowania lub pieczenia.
Awatar użytkownika
wirgilia-94
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2022, 2:45

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: wirgilia-94 »

Super, że sklep udostępnia również przepisy matcha - czasem chciałam kupić herbatę tego typu, ale nie miałam pojęcia jak ją wykorzystać w kuchni. Oni mnie inspirują, dodają mi skrzydeł, dzięki nim poznaję nowe możliwości. Lody matcha są moimi ulubionymi już od dłuższego czasu. I wydaje mi się że przynajmniej dwie osoby przekonałam do ten herbaty i poleciłam im ten sklep :)
Awatar użytkownika
gizela
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2021, 6:58

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: gizela »

Ja uwielbiam Matcha Izumi, ale tak naprawdę każdy rodzaj tej herbaty ma coś w sobie. Fajnie że w tym sklepie, można znaleźć aż tyle rodzajów matcha. To dla mnie ważne, że nie muszę szukać jej po rożnych miejscach i każdy rodzaj zamawiać od innego sprzedawcy. Bardzo sobie chwalę ten sklep. Mają atrakcyjne ceny i bardzo szybko realizują zamówienia. Polecam.
Awatar użytkownika
Dobiesława_94
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2022, 20:08

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Dobiesława_94 »

Nie znałam wcześniej tego sklepu, czego ogromnie żałuję, bo odkąd go poznałam, jest moim ulubionym, jeśli chodzi o zakup herbaty. Jako, że moją ulubioną herbatą, a tak naprawdę, to jedną, którą piję jest właśnie zielona herbata to trochę się na tym znam, wiem, która jest najlepsza, wiem jak poznać jakość dobrej herbaty. I wiem, że ta jest świetna. :)
Awatar użytkownika
hipolita-85
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2022, 8:47

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: hipolita-85 »

No na temat dobroczynnych właściwości zielonej herbaty chyba nikogo z nas przekonywać nie trzeba. I pomimo tego, że ja jestem ogólnie fanką herbaty, nie tylko zielonej jak moja przedmówczyni, to również jestem w stanie poznać tę która jest dobrej jakości. Dlatego tak bardzo lubię ten sklep z herbatą. Nigdy się jeszcze nie zawiodła, ani na smaku, ani na aromacie.
Awatar użytkownika
alberta60
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2021, 3:48

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: alberta60 »

Ja uważam, że warto tutaj napisać, że jest to oryginalna, prawdziwa zielona herbata matcha a doskonale wiem - z doświadczenia, że niełatwo jest taką kupić. Tym bardziej cieszę się, że trafiłam do tego sklepu, chociaż był to zupełny przypadek. Dziwię się, że sklep nie jest bardziej popularny, chociaż wiem, że wśród prawdziwych fanów herbaty jest! :))
Awatar użytkownika
Alfreda71
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2022, 19:59

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Alfreda71 »

Przyznaję, że w sklepie po raz pierwszy zakupy zrobiłam w grudniu, kupując prezenty dla najbliższych. W mojej rodzinie robiliśmy sobie na poprzednie święta (czyli na Gwiazdkę) drobniejsze prezenty, taką podjęliśmy decyzję i stwierdziłam, że zielona herbata w prezencie dla każdego będzie dobrym pomysłem. I przyznaję, że był to strzał w dziesiątkę, wszyscy zadowoleni.
Awatar użytkownika
Sarita97
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2022, 11:16

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Sarita97 »

Pozostając w temacie prezentów, nie tylko przecież świątecznych, bo okazji w roku do obdarowania bliskich prezentami jest naprawdę sporo, to warto zajrzeć na ich stronę, konkretnie do działu zestawy i prezenty :) Mają tam na przykład zestaw do herbaty matcha, bardzo fajny, z miseczką i łyżeczką. Też kupowałam go w prezencie.... dla siebie :D Trafiony prezent :P
Awatar użytkownika
Ewald1982
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2022, 11:52

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Ewald1982 »

Myślę, że fakt, że ten sklep specjalizuje się właśnie w sprzedaży tego rodzaju herbaty, konkretnie jednego rodzaju, świadczy o tym, że znają się na tym, wiedzą co jest dobre. I wiedzą, że pomimo tego, że ich asortyment nie jest bardzo szeroki, to klienci będą wracać, bo naprawdę w smaku, ale i działaniu czuć, że jest to prawdziwa, oryginalna matcha.

sprzedaż węgla małopolska
Awatar użytkownika
Fabiana-80
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2022, 3:44

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Fabiana-80 »

Wiecie co, no coś jest w tym co piszecie. bo ja wiedziałam od dawna, że moją ulubioną herbatą jest właśnie zielona herbata, ale kiedy po raz pierwszy spróbowałam tego rodzaju, byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona smakiem. Jednak oryginalna japońska matcha smakuje zdecydowanie inaczej, bardziej intensywnie od tego zielonej herbaty, którą znamy. Oczywiście polecam.

ceownik aluminiowy poznań
Awatar użytkownika
sobieslaw
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2022, 23:57

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: sobieslaw »

Pomijając już kwestię samej herbaty, o której jakości, smaku i aromacie chyba nie muszę już pisać, bo zostało napisane tyle pozytywnych opinii, że chyba same się bronią :D Ale napiszę o sklepie, przy większym zamówieniu mają darmową wysyłkę, zamówienie jest zawsze idealnie zapakowane, szybko wysyłają. Bardzo dobry sklep z herbatą, polecam, jak wszyscy.

śrut do wiatrówki 4 5mm
Awatar użytkownika
Klarysa72
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2022, 3:11

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Klarysa72 »

Dostałam tę herbatę w prezencie urodzinowym od znajomych, którzy wiedzieli, że uwielbiam zieloną herbatę, ale tego rodzaju jeszcze nie znałam. Wiem, że prezent został kupiony w tym sklepie https://www.freshandgreen.pl/zielona-herbata-matcha/ zarówno sama herbata, jak i zestaw z miseczką. Jestem zachwycona i na pewno będę zamawiać regularnie, pyszna.

kreta czy rodos opinie
Awatar użytkownika
ezechiel79
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2021, 18:35

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: ezechiel79 »

Fajne jest to, że herbata matcha jest dośc uniwersalna. O czym mówię - nadaje się nie tylko do picia, ale jest często wykorzystywana w różnego rodzaju przepisach kulinarnych, ja dopiero testuję ją pod tym względem, ale to, co mogę powiedzieć, to fakt, że w tym sklepie zielona herbata matcha jest chyba najlepszą, jaką można kupić w naszym kraju. Spróbujcie.
Awatar użytkownika
Estera-88
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2022, 0:36

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Estera-88 »

Wiem, że w naszym kraju naprawdę nie jest łatwo kupić dobrą, zieloną herbatę. Dlatego tak się cieszę, że udało mi się znaleźć ten sklep. Kupuję u nich od jakiegoś czasu, zresztą, nie tylko świetną herbatę, ale to przede wszystkim. Dodatkowo też różnego rodzaju akcesoria. Polecam Wam https://www.freshandgreen.pl jeśli zastanawiacie się nad zakupami u nich.
Awatar użytkownika
feliks_66
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2022, 15:26

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: feliks_66 »

Bardzo dobry jest ten sklep z herbatami i z czystym sumieniem polecam Wam zakupy u nich. Widzę same plusy, poza oczywistym, że mają po prostu świetnej jakości herbatę. Dodatkowo, mają darmową wysyłkę dla zamówień powyżej 250zł, a ja zazwyczaj i tak robię od razu większe zamówienie dla siebie i mamy, więc nie ma problemu, żeby się uzbierało. Dodatkowo paczki przychodzą bardzo szybko
Awatar użytkownika
helga
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2021, 12:22

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: helga »

Ja przyznaję, że totalnie nie znam się na herbatach, póki co jeszcze się nie znam, bo zamierzam to zmienić. Kiedy postanowiłam zmienić nieco swoje przyzwyczajenia żywieniowe, zaczęłam tez pić więcej herbaty. Czytałam, że godna uwagi jest zielona herbata i znajoma, która jest największą fanką herbaty poleciła mi właśnie ten sklep. Jestem zadowolona z zakupów.
Awatar użytkownika
Kosma-69
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2022, 12:10

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Kosma-69 »

Dziękuję Wam za ten wątek i przy okazji polecenie mi tego sklepu. Planowałam jakiś czas temu kupić prezent dla mojej przyjaciółki i zależało mi na tym, żeby była to właśnie dobrej jakości, zielona herbata matcha, ale też wszelkiego rodzaju akcesoria, które są potrzebne do jej przygotowania. Wszystko kupiłam u nich i widziałam, że to był trafiony prezent.
Awatar użytkownika
witosława1964
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2022, 4:38

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: witosława1964 »

Ja kupiłam właśnie w tym sklepie swój pierwszy zestaw do herbaty matcha. Wiecie, do parzenia, miotełkę, ale też samą herbatę. Można powiedzieć, że moja przygoda z piciem tej herbaty zaczęła się właśnie wtedy, od tych zakupów. :) Regularnie wracam do tego sklepu, kupuję herbatę, bo wiem, że kupując u nich zawsze mam pewność, że kupuję oryginalną japońską matchę.
Awatar użytkownika
Nina83
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2021, 1:20

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Nina83 »

Wiadomo, że akurat tutaj, w tym wątku raczej nie ma potrzeby przekonywania kogokolwiek do tego, że zielona herbata, szczególnie jej japońska odmiana, matcha, jest jedną z najzdrowszych i naprawdę warto ją pić. Natomiast naprawdę warto kupować herbatę w tym sklepie. Jestem ich stałą klientką i raczej nic nie wskazuje na to, że cokolwiek miałoby się w tym temacie zmienić.
Awatar użytkownika
Derwit_93
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2022, 11:27

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Derwit_93 »

bardzo dobry sklep. świetna herbata. ale o tym juz nie będę tutaj się rozpisywać, bo sam potwierdzam wszystkie powyższe pozytywne opinie na temat ich sklepu. powiem tylko, że sklep ma jeszcze jeden wielki plus, mianowicie, chodzi o to, że na ich stronie znajdziecie różnego rodzaju przepisy z wykorzystaniem tej herbaty, bo matcha jak się okazuje sprawdza się nie tylko w wersji parzonej.
Awatar użytkownika
Celestyn68
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:06

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Celestyn68 »

No dość sporo czasu zajęło mi zanim trafiłam na tę herbatę. A raczej inaczej - zanim dałam się przekonać, że naprawdę bardzo dobrze sprawdza się jako zamiennik kawy. A dodam, że swego czasu byłam największym kawoholikiem wśród moich znajomych. Muszę przyznać, że herbata matcha naprawdę dodaje energii, ale na pewno musi być dobrej jakości, jak ta z tego sklepu.
Awatar użytkownika
jagna-84
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2022, 1:19

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: jagna-84 »

Bardzo dobrze na ogólne funkcjonowanie mojego organizmu działa ta herbata. Czuję się po niej zdecydowanie lepiej. Poprawił mi się metabolizm, mam więcej energii, chęci do życia. To naprawdę cieszy, że taki naturalny produkt, może przynosić aż tyle korzyści. Polecam Wam kupić matchę w https://www.freshandgreen.pl bardzo lubię ten sklep i poelcam zakupy u nich.
Awatar użytkownika
Leo_74
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2022, 19:30

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Leo_74 »

Sam sklep znam i bardzo cenię, kilkukrotnie już miałem okazję kupować herbatę u nich. Bo może nie piję jej dużo, na pewno nie tyle, ile powinienem (planuję to zmienić), ale jak już poję herbatę, to właśnie tę - ostatnio kupiłem też prezent dla bliskiej osoby, zestaw do matchy, z miseczką i łyżeczką. Rewelacyjny, pięknie zapakowany, a do tego w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Najsława1974
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2022, 10:08

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Najsława1974 »

Wiecie co, ja powiem tak, jeśli jesteście fanami zielonej herbaty, a ściślej mówiąc - jeśli wydaje się Wam, że lubicie zieloną herbatę, to spróbujecie sobie tę, którą można kupić w sklepie https://www.freshandgreen.pl dlatego, że ja byłam właśnie taką osobą, której wydawało się, że lubi zieloną herbatę, ale matcha z tego sklepu, to jest mistrzostwo!
Awatar użytkownika
waleria-82
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2022, 14:02

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: waleria-82 »

Uwielbiam ten rytuał picia herbaty matcha. Właściwie odkryłam ją stosunkowo niedawno, bo piję ją od około roku. Pierwszy raz dostałam zestaw do parzenia matchy w zeszłym roku, na urodziny. początkowo nie byłam przekonana, ale odkąd postanowiłam spróbować, zakochałam się. Bardzo smaczna, aromatyczna i stawiająca na nogi. Bardzo ją lubię, polecam spróbować.
Awatar użytkownika
Sławomira
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2022, 19:40

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Sławomira »

Zgadzam się z tymi pozytywnymi opiniami i podpisuję się pod nimi obiema rękami. Naprawdę, kupując zielona herbatę z tego sklepu, mamy pewność, że kupuje się produkt w stu procentach oryginalny. A wiem co mówię, dlatego, że mam porównanie. Bardzo smaczna zielona herbata matcha, jeśli zastanawiacie się nad zakupem, to naprawdę polecam, nie ma sensu się zastanawiać.
Awatar użytkownika
Pakoslawa_96
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2022, 10:03

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Pakoslawa_96 »

Kupiłam sobie po raz pierwszy matchę już ładnych parę lat temu, ale przyznaję, że wtedy jakoś mnie do siebie nie przekonała. Jako fanka herbaty ogólnie, wypiłam, ale już więcej do niej nie wróciłam, nie kupiłam ponownie. A ostatnio stwierdziłam, że spróbuję, bo czytałam sporo pozytywnych opinii. Okazało się, że tym razem, kiedy kupiłam z tego sklepu, to jest to zupełnie inny smak, rewelacyjna matcha!
Awatar użytkownika
Dorosława1994
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2022, 19:02

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Dorosława1994 »

No właśnie, nawiązując do powyższej opinii, jeśli chodzi o pozytywne właściwości matchy, to myślę, że wszyscy tutaj je bardzo dobrze znamy i chyba raczej nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że naprawdę warto ją pić. Ważne, żeby kupić taką dobrej jakości, a w sklepie https://www.freshandgreen.pl/zielona-herbata-matcha/ taką na pewno znajdziecie :)
Awatar użytkownika
Henryk
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2022, 0:32

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Henryk »

Ja nie miałem pomysłu na prezent dla mojej partnerki, ale kiedyś obiło mi się coś o uszy, że chciała spróbować tego typu herbaty. Bo jeśli chodzi o tradycyjną zieloną, to pije bardzo często, natomiast wersji w sproszkowanych liściach nie miała okazji jeszcze próbować. Dlatego kupiłem zestaw do herbaty matcha i okazało się, że ten prezent był strzałem w dziesiątkę.
Awatar użytkownika
Subisław-79
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2022, 17:35

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Subisław-79 »

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak tak naprawdę powinien wyglądać rytuał parzenia herbaty matcha? Mi wydawało się, że robię wszystko tak, jak powinno się to robić, ale okazało się, że niekoniecznie;) A że kupuję swoją matchę w https://www.freshandgreen.pl czyli mam pewność naprawdę dobrej jakości, oryginalnego produktu, to postanowiłem zmienić też rodzaj parzenia.
Awatar użytkownika
Sabina1963
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2022, 2:13

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Sabina1963 »

Fakt, ten rodzaj herbaty ma naprawdę wiele pozytywnych aspektów zarówno, jeśli chodzi o urodę, jak i o zdrowie. Dlatego właśnie postanowiłam ten rodzaj herbaty wprowadzić do swojej codziennej diety. Od jakiegoś czasu naprawdę zauważam pozytywne skutki wypijania dziennie jednej filiżanki (minumum). Polecam, to jest naprawdę świetna i smaczna matcha.
Awatar użytkownika
Bartosz_92
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2022, 13:59

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Bartosz_92 »

Na stronie tego sklepu mają bardzo fajne zestawy prezentowe. Są nie tylko dobrej jakości, ale też pięknie zapakowane, przygotowane, już gotowe do podarowania komuś. Bardzo eleganckie prezenty, a przy tym praktyczne. Polecam Wam szczególnie zestaw matcha z miotełką i łyżeczką bambusową, bo to się na pewno przyda. Można powiedzieć, że to taki pakiet startowy.
Awatar użytkownika
Dargosława_81
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2022, 7:04

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Dargosława_81 »

Wiecie co, bardzo fajna jest też ich czarka do matcha, a właściwie czarka do przygotowywania herbaty matcha. Plus, że jest to naprawdę w stu procentach oryginalna, japońska czarka, nie zmienia smaku herbaty, a z różnymi przypadkami się już spotykałam. Zamówiłam sobie ją ostatnio do przetestowania, przy okazji zamawiania matchy i jestem pod ogromnym wrażeniem.
Awatar użytkownika
jarowia
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2022, 0:36

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: jarowia »

Naprawdę bardzo dobry sklep, jeśli ktoś z Was szuka dobrej jakościowo, oryginalnej zielonej herbaty matcha, to lepszego sklepu raczej nie znajdziecie. Podejrzewam, że osób, które znają tę herbatę i piją regularnie, raczej do zakupów w tym sklepie nie trzeba będzie namawiać, bo pewnie znają go od dawna. Ja uwielbiam ich matchę, najlepsza zielona herbata.
Awatar użytkownika
Starwit72
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2022, 3:08

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Starwit72 »

Polecam. A jeśli ktoś jeszcze nie jest przekonany, to może warto zamówić sobie mniejsze opakowanie, polecam wersję matcha basic. Jest sporo różnych możliwości, różnych przepisów z jej wykorzystaniem znajdziecie. Ja ostatnio testowałam wersję "mrożoną" i mam wrażenie, że lepszego napoju na upały nie znajdziecie, super nawadnia, ale też świetnie smakuje.
Awatar użytkownika
Milomir
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2022, 10:30

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Milomir »

Nie trzeba chyba nikogo tutaj przekonywać do tego, że herbatę zieloną warto pić, ale też najlepiej wybierać taką, która faktycznie jest dobrej jakości, a nie tę marketową. Ja jeszcze jakiś czas temu nie miałam za bardzo porównania i wydawało mi się, że ta, którą kupowałam w markecie jest ok, a dopiero później okazało się, że zielona herbata matcha jest zdecydowanie najlepsza.
Awatar użytkownika
Oskar90
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2022, 19:27

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Oskar90 »

Polecam kupić u nich zestawy prezentowe. Ja przyznaję, że nie znam się na herbatach, nie jestem też ich znawcą czy smakoszem, ale moja druga połowa wręcz odwrotnie, więc kiedy chciałem zrobić jej przyjemność i kupić jakiś czas temu prezent, to postawiłem na zestaw herbat właśnie z matchą z tego sklepu. I okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. :)
Awatar użytkownika
bernard_66
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2022, 4:46

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: bernard_66 »

Wielkim plusem tego sklepu jest to, że oni naprawdę specjalizują się w sprzedaży oryginalnej, japońskiej herbaty matcha. Może nie mają dużego wyboru, ale właśnie o to chodzi, że stawiają na jakość i kupując zieloną herbatę z https://www.freshandgreen.pl/zielona-herbata-matcha/ macie pewność, że kupujecie najlepszą wersję z możliwych i dostępnych. :)
Awatar użytkownika
Dilara70
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2022, 18:21

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Dilara70 »

Moja miotełka do matchy ostatnio nadawała się do wymiany i postanowiłam tym razem kupić ze sprawdzonego miejsca, oryginalną i dobrej jakości miotełkę. W sklepie Fresh and Green jest świetna miotełka bambusowa i jeśli szukacie takiego produktu, to jest to najlepszy wybór. Wrzućcie sobie ją do koszyka przy okazji zamawiania japońskiej zielonej herbaty.
Awatar użytkownika
Subisława
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2022, 10:06

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Subisława »

A ja napiszę, tylko tyle, że to jest naprawdę świetny sklep z herbatą. I tak jak ktoś wspomniał, pomimo tego, że ich asortyment może nie jest jakoś bardzo szeroki, to kupując u nich wybiera się najlepszą z możliwych zieloną herbatę, co do tego chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. No i przy większych zakupach oferują darmową wysyłkę, z czego ja zazwyczaj korzystam.
Awatar użytkownika
kamila88
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2022, 10:09

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: kamila88 »

Też polecam ten sklep, ale dodatkowo dopiszę, że poza zakupami u nich - bo to podstawa, zielona herbata jest zdecydowanie najlepsza, to polecam zajrzeć też w ich dział "blog". Super, że go prowadzą. Znajdziecie tam sporo informacji na temat zielonej herbaty, ale też przepisy z wykorzystaniem matchy. Widać, że szanują swoich klientów i dbają o pozytywne relacje.
Awatar użytkownika
wiara1980
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2022, 17:03

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: wiara1980 »

Jakiś czas temu przyjaciółka poczęstowała mnie matchą i nie ukrywam, że nie była to miłość od pierwszego posmakowania, ale przekonałam się, kiedy przeczytałam sporo informacji na temat jej dobroczynnej właściwości. Okazało się, że przyjaciółka kupowała herbatę z nieznanego źródła no i parzyła w nieodpowiedni sposób. Teraz obie kupujemy ją z https://www.freshandgreen.pl i uważam, że jest rewelacyjna! :)
Awatar użytkownika
Fabia_98
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2022, 23:53

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Fabia_98 »

Tak jak wyżej zostało już wiele razy napisane: dobrej jakości, wyselekcjonowana zielona herbata matcha, tę naprawdę warto kupić właśnie ze sklepu Fresh and Green. Ale to nie tylko to, dodatkowo możecie kupić u nich dobrej jakości akcesoria do parzenia, ale też picia tej herbaty. Polecam ich zestaw z miotełką i łyżeczką, sama kupiłam sobie ten właśnie zestaw.
Awatar użytkownika
Gwidona1988
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2022, 21:23

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Gwidona1988 »

Ja powiem tylko tyle, jako największy w świecie fan herbat różnego rodzaju - i nie, absolutnie nie dam się z tego stanowiska zdetronizować - mogę powiedzieć jedno, że jeśli zależy Wam na dobrej jakości, naprawdę oryginalnej, zielonej herbacie, to zdecydowanie polecam zajrzeć do sklepu https://www.freshandgreen.pl jakość fenomenalna, oryginalna japońska.
Awatar użytkownika
Zygfryda1984
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2022, 23:18

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Zygfryda1984 »

No to ja odwrotnie, nie jestem zbyt wielką fanką herbaty, powoli się dopiero do niej przekonuję, ale obiecałam sobie wypijać więcej napojów, a nie tylko kawę - bo tej piję/piłam zdecydowanie za dużo. No i nie ukrywam, że właśnie stąd też herbata matcha, od matcha latte ;) Powiem Wam, że jestem naprawdę pod wrażeniem, smaku, działania. Polecam spróbować.
Awatar użytkownika
Wszebor94
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2022, 13:01

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Wszebor94 »

Bardzo polecam Wam zakupy w tym sklepie. Dla swojej dziewczyny bardzo często kupuję u nich oryginalną, zieloną herbatę matchę. Zresztą, trochę od takiego napoju zaczęła się też nasza znajomość, pewnie dlatego ten sentyment. Na początku kupiłem jej też akcesoria do matchy - między innymi świetną, oryginalną czarkę ale też miotełkę bambusową :) Polecam.
Awatar użytkownika
tomila-90
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2022, 2:30

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: tomila-90 »

A robiliście kiedyś ciasteczka z matchą? Nie miałam jeszcze okazji, ale naprawdę bardzo chętnie przetestuję, bo właśnie na blogu tego sklepu znalazłam bardzo fajny, ciekawy przepis na ciasteczka. Zerknijcie sobie na przepis na ciasteczka owsiane z matchą. Ja również dzięki takim drobiazgom doceniam zakupy w tym sklepie. Chociaż wiadomo, że główną rolę gra świetna herbata.
Awatar użytkownika
Łucja_76
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2022, 3:56

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Łucja_76 »

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że zielona herbata matcha działa bardzo dobrze na odchudzanie. No i ja nie będę tego ukrywać, ale właśnie z tego powodu zdecydowałam się po tę herbatę sięgnąć. A wyszło jak wyszło, zostałam dzięki temu jej wielką miłośniczką i teraz, pomimo tego, że swoja docelową wagę już osiągnęłam, nie wyobrażam sobie, że matchy miałoby w moim życiu zabraknąć.
Awatar użytkownika
Alfreda84
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2022, 2:30

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Alfreda84 »

Mam doświadczenie. I to naprawdę niemałe, bo tyle, ile ja wypiłem już w swoim życiu zielonej herbaty, to wiem chyba tylko ja sam, naprawdę! Więc mogę z czystym sumieniem, nie wkręcając tutaj nikogo napisać, że w tym sklepie, znajdziecie najlepszej jakości i na pewno, w stu procentach oryginalną zieloną herbatę. Polecam, najlepsza matcha w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Wespazjan_89
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2022, 21:04

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Wespazjan_89 »

Fajną opcją jest też kupić na prezent taki zestaw herbat matcha. Oczywiście, jeśli ktoś, kto ten prezent ma otrzymać, jest osobą lubiącą tego rodzaju herbatę. Ja mówię z doświadczenia, dlatego, że sam dostałem właśnie taki zestaw i to mnie przekonało do tego, że po zieloną herbatę matchę warto sięgać zdecydowanie częściej. Teraz piję ją właściwie każdego dnia.
Awatar użytkownika
Lisa_93
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2022, 20:01

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Lisa_93 »

Może wyjdę tutaj na osobę, która próbuje Was w jakiś sposób edukować, ale to nie o to chodzi, nie to jest moim zamiarem. Polecam Wam zajrzeć do sklepu https://www.freshandgreen.pl/kategoria-produktu/zielona-herbata-matcha/ dlatego, że ich zielona herbata jest naprawdę jedyną w swoim rodzaju i zdecydowanie, warto ją pić. Dla zdrowia i dla smaku! Polecam.

chrom opinie
Awatar użytkownika
ludolfa
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2022, 23:56

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: ludolfa »

Co ja mogę napisać, poza tym, że się zgadzam? Wiem, że jeśli chodzi o prawdziwą zieloną matchę, to jeszcze nie nadszedł jej boom w Polsce, nadal wiele osób jeszcze nawet nie miało okazji jej spróbować, a to jest błąd. Naprawdę jest to fantastyczna herbata matcha, która ma nie tylko sporo walorów zdrowotnych, ale i smakowych, bo można z niej przyrządzić różne ciekawe dania i napoje.
Awatar użytkownika
Zarek82
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2022, 5:48

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Zarek82 »

Pierwszy raz miałem okazję spróbować matchy kilka miesięcy temu u znajomych, jakoś wcześniej nie było takiej możliwości. Z tego co się orientuję, to oni kupują ją właśnie w tym sklepie, zresztą też od nich dostałem namiary :) Bo to jest faktycznie oryginalna, zielona herbata matcha. I jestem zdania, że jeśli kupować, to zdecydowanie, tylko i wyłącznie taką.
Awatar użytkownika
Prokopa
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2022, 20:26

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Prokopa »

Dopiero niedawno stałam się fanką zielonej herbaty. W sumie nie wiem dlaczego wcześniej tak bardzo od niej stroniłam, może kwestia dotyczyła tego, że nie piłam wcześniej naprawdę dobrej, oryginalnej zielonej herbaty, a w sklepie https://www.freshandgreen.pl mają naprawdę rewelacyjną. Polecam Wam spróbować, ja przepadłam i kupuję ją regularnie u nich
Awatar użytkownika
Bianka
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:10

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Bianka »

Ja nie wyobrażam sobie już życia bez matchy, piję ją już naprawdę długo, ale ten sklep naprawdę odkryłam dośc niedawno. W ich ofercie jest rewelacyjna miotełka do matchy, więc jeśli planujecie taką kupić w najbliższym czasie, to zdecydowanie polecam Wam własnie ten sklep. Ogólnie, wszelkiego rodzaju gadżety do zaparzania matchy, nie tylko samą herbatę.
Awatar użytkownika
ildefonsa97
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2022, 3:26

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: ildefonsa97 »

Polecam zajrzeć Wam do tego działu https://www.freshandgreen.pl/kategoria-produktu/zestawy-i-prezenty/ jeśli planujecie kupić oryginalny, dobry prezent dla bliskiej osoby. Ja ostatnio zamówiłam u nich dwa zestawy prezentowe z herbatą matchą i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Nie tylko sama herbata była bardzo smaczna, ale też gadżety dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Zygmunta1963
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2022, 10:40

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Zygmunta1963 »

Ja równeiż bardzo polecam Wam ten sklep. Zrezygnowałam już jakiś czas temu z picia kawy, dlatego zdecydowałam się na to, żeby zamienić ją na zdrowszą opcją, jaką właśnie jest zielona herbata matcha. Ale poszukiwałam też sklepu, w którym na pewno kupić dobrej jakości, oryginalną, japońską matchę. osoby bardziej doświadczone poleciły mi właśnie ten sklep.
Awatar użytkownika
Łagoda1980
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2022, 23:55

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Łagoda1980 »

Znam się na herbacie. Nigdy nie byłam wielką fanką kawy, natomiast od kiedy pamiętam, bardzo lubiłam herbaty, różnego rodzaju. I nadal tak jest, mam w domu specjalną szafkę w kuchni, wypełnioną po brzegi różnego rodzaju herbatami. A nie będę ukrywać, że właśnie herbata matcha, jest jedną z moich ulubionych i to właśnie po nią sięgam najczęściej. kupuję w tym sklepie.
Awatar użytkownika
Sulibor-72
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2022, 18:51

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Sulibor-72 »

Sklep naprawdę jest godny polecenia i jeśli zastanawiacie się czy właśnie u nich warto kupić zieloną, oryginalną zieloną herbatę matchę, to ja powiem Wam po prostu, że tak, to jest naprawdę najlepszy sklep. Dodam jeszcze, że warto zajrzeć na ich bloga, bo możecie znaleźć tam naprawdę sporo pomysłów na wykorzystanie tej herbaty. Naprawdę fajne przepisy z matchą mają.
Awatar użytkownika
Alicja
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2022, 21:49

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Alicja »

Super sklep. Podoba mi się to, że w końcu można w naszym kraju kupić naprawdę dobrą, oryginalną matchę. Bo nie ukrywam, że dość długo poszukiwałam tej "idealnej", kupowałam w różnych miejscach, ale to jednak nie było to. Przyznaję, że nie miałam też świadomości i kupowałam też te marketowe, a to nie był dobry pomył ;) Teraz już wiem, że herbata matcha tylko w tym sklepie.
Awatar użytkownika
Inka-85
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2022, 10:12

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Inka-85 »

Pomijając już sam sklep, który oczywiście jak najbardziej i bez dwóch zdań jest godny polecenia, sama herbata matcha jest naprawdę rewelacyjna. Polecam Wam spróbować, ale też poczytajcie ile pozytywnych właściwości ma ta herbata. No i właśnie dlatego warto jest wybierać najlepszej jakości zieloną herbatę matchę. Polecam Wam z czystym sumieniem, rewelacyjna.
Awatar użytkownika
bolesław-84
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2022, 21:59

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: bolesław-84 »

W zeszłym roku kupiłem w tym sklepie po raz pierwszy zieloną herbatę matchę właśnie w sklepie Fresh and Green, żona była zachwycona, sama herbata wysokiej jakości, ale również gadżety do zaparzania. Uważam, że jeśli ktoś z Was planuje zakup matchy, to https://www.freshandgreen.pl/zielona-herbata-matcha/ ten właśnie sklep jest do tego zdecydowanie najlepszym miejscem
Awatar użytkownika
bruno_74
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2022, 9:10

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: bruno_74 »

Wielokrotnie piłem już tego rodzaju herbatę, ale ostatnio zostałem przez znajomych poczęstowany matchą z tego sklepu. I wiecie co mogę Wam powiedzieć, to naprawdę jest zdecydowanie najlepsza zielona herbata matcha, jaką miałem okazję do tej pory pić. I myślę, że od tego czasu będę kupował matchę tylko u nich. Tym bardziej, że ceny też są bardzo okej :)
Awatar użytkownika
Włodzimiera64
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2022, 1:54

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Włodzimiera64 »

No jako, że jesień juz na stałe się zadomowiła, więc i ja musiałam zrobić zapasy herbat, bo nie ukrywam, że właśnie przede wszystkim jesienią piję herbaty, to jest mój napój numer jeden, nie tylko pod względem smaku, ale też bardzo fajnie rozgrzewa, a o to właśnie chodzi. A w tym sklepie zielona herbata matcha jest zdecydowanie najlepsza, oryginalna.
Awatar użytkownika
rozalinda_96
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2022, 13:49

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: rozalinda_96 »

No co ja mogę tutaj jeszcze dodać, naprawdę to jest zdecydowanie najlepszy sklep, jeśli lubicie zieloną herbatę - matchę. Jeśli macie ochotę dopiero spróbować, takiej naprawdę najlepszej, nie tylko w smaku, ale też pod względem działania, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że sklep https://www.freshandgreen.pl jest bardzo godny polecenia. :-))
Awatar użytkownika
Duszan-70
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2022, 6:30

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Duszan-70 »

Matchę piję już od jakiegoś czasu, ale szczerze powiem, że dopiero od jakiegoś czasu jestem przekonana, mam pewność, że piję oryginalną zieloną matchę. Wcześniej kupowałam taką marketową i nie da się ukryć, że to zdecydowanie nie było to samo, dopiero herbata z tego sklepu otworzyła mi oczy. To jest prawdziwa, bardzo smaczna herbata matcha. Polecam.
Awatar użytkownika
Lisa73
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2022, 11:25

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Lisa73 »

Ja Wam zdradzę tipa, jeśli ktoś z Waszych bliskich albo lubi taką prawdziwą, japońską zieloną herbatę matchę, albo po prostu jest fanem zdrowego odżywiania i chciałby spróbować takiego rodzaju herbaty, która w Polsce jest przecież jeszcze nie za bardzo popularna, to mają świetne zestawy prezentowe z herbatą - moim zdaniem super pomysł na prezent, zerknijcie sobie
Awatar użytkownika
Swietomira80
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2022, 4:40

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Swietomira80 »

Faktycznie, podpisuję się pod wszystkimi opiniami wyżej, bo naprawdę jest to zdecydowanie najlepsza herbata matcha, jaką miałam okazję pić w naszym kraju. A kupowałam ich dość sporo, w różnych miejscach, sklepach stacjonarnych, marketach, ale zamawiałam też przez internet. A dopiero herbata matcha, którą dostałam kiedyś w prezencie (a była z tego sklepu) okazała się oryginalną.
Awatar użytkownika
Ryta-84
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2022, 6:21

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Ryta-84 »

Dziękuję Wam za polecenie tej herbaty. Właściwie tego sklepu, bo słyszałam już o właściwościach zielonej herbaty matchy sporo pozytywów, dlatego też sama chciałam spróbować, zarówno pod względem smakowym, jak i pod względem właściwości, chciałam sprawdzić, czy faktycznie matcha będzie miała takie dobroczynne własciwości na mnie. I powiem, że sprawdziła się super.
Awatar użytkownika
Leopolda_72
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2022, 12:23

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Leopolda_72 »

Jeśli ktokolwiek z Was ma jeszcze jakieś wątpliwości czy naprawdę warto spróbować matchy, to ja polecam zajrzeć też na stronę https://www.freshandgreen.pl/zielona-herbata-matcha/ bo w tym sklepie nie tylko kupicie rewelacyjną herbatę, ale też możecie poczytać sporo ciekawostek na jej temat. Sama właśnie w ten sposób się przekonałam i postanowiłam spróbować.
Awatar użytkownika
Ludmiła1985
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2022, 14:01

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Ludmiła1985 »

Przepyszna! Bardzo lubię herbatę - ogólnie, nie tylko tę, ale nie ukrywam, że od jakiegoś czasu to właśnie zielona herbata matcha jest u mnie w czołówce tych, które piję najczęściej. Bardzo smaczna. Ale odkąd przestałam jakiś czas temu pić kawę, może będzie już z pięć lat, przerzuciłam się właśnie na herbaty i miałam okazję pić ich już w swoim życiu naprawdę sporo.
Awatar użytkownika
Dilara1989
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:54

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Dilara1989 »

Ja jestem zdania, że sam zakup dobrej jakości herbaty matchy nie wystarczy. Bo przecież jeśli chodzi o ten rodzaj herbaty, szczególnie jeśli faktycznie kupi się też tę najlepszej jakości, to przecież nie będziemy parzyć jej po prostu w kubku, zalewając wrzątkiem, no chyba przyznacie mi rację. Potrzebne są specjalne akcesoria do parzenia matchy. I w tym sklepie je dostaniecie.
Awatar użytkownika
Roman_96
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2022, 12:57

Re: www.freshandgreen.pl opinie

Post autor: Roman_96 »

Polecam Wam z czystym sumieniem zakup herbaty w tym sklepie. Ja jestem naprawdę zadowolony, zresztą, wspólnie z partnerką kupujemy matchę już właściwie tylko w sklepie https://www.freshandgreen.pl/zielona-herbata-matcha/ co do jakości chyba już nie muszę nic pisać, bo zrobili to poprzednicy, ale dopiszę, że ceny są ok i naprawdę szybka przesyłka. :)
ODPOWIEDZ