Stres a zakrzepica

Jak radzić sobie ze stresem? Medytacja, joga, sport. Mindfulness w praktyce.
Awatar użytkownika
Agulka111
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:58

Stres a zakrzepica

Post autor: Agulka111 »

Stres może przyczynić się do powstania choroby zakrzepowej żył, wiedzieliście o tym? Ja dowiedziałam się dopiero, gdy zachorowałam. LEkał zapisał Clexane w zastrzykach, z zaleceniem, abym sama wykonywała iniekcję...
Awatar użytkownika
cotton
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 18:17

Re: Stres a zakrzepica

Post autor: cotton »

Ja niestety nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę w stanie tutaj pomóc.
Człowiek, gdy ma wybór, wybiera zwykle dobro. Zło wybiera wtedy, gdy wydaje mu się, że nie ma wyboru.
Awatar użytkownika
Milana
Posty: 50
Rejestracja: 11 mar 2019, 18:22

Re: Stres a zakrzepica

Post autor: Milana »

Nie wiem jak się ma stres do zakrzepicy,to już trzeba z lekarzem rozmawiać. Ale wiem jedno że każdy stres trzeba leczyć tak samo jak nerwicę czy depresję. Znam ośrodek leczący uzależnienia i depresje wszelkiej etiologii. To Medox http://medox.org.pl/ Bardzo dobre miejsce w cichym miejscu.Akurat do leczenia spraw nerwicowych. Co ważne bardzo dobrzy specjaliści tam pracują. Są to ludzie z klinicznym doświadczeniem.Więc są bardzo pomocni.
Awatar użytkownika
cwwirek
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2019, 23:37

Re: Stres a zakrzepica

Post autor: cwwirek »

Właśnie potrzebowałem porad w tym zakresie. Tutaj znalazłem to czego szukałem.
Skoro był nieśmiertelny, to wątpię, żeby przyszło mu do głowy sporządzenie testamentu.
Awatar użytkownika
w3r3wolf
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 18:36

Re: Stres a zakrzepica

Post autor: w3r3wolf »

Liczę na to, że jak najbardziej się to sprawdzi. Dzięki za podesłanie takiego rozwiązania.
Człowiek najpierw pragnie być pięknym, potem bogatym a na końcu tylko zdrowym.
ODPOWIEDZ