Karpacz - noclegi

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
Awatar użytkownika
milowan-77
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 18:31

Karpacz - noclegi

Post autor: milowan-77 »

Witam. W tym roku z żoną postanowiliśmy wybrać się do Karpacza, bo nigdy nie mieliśmy okazji tam pojechać. Możecie polecić nam jakiś niedrogi hotel lub ośrodek wypoczynkowy?

co zamiast drzwi do salonu
Awatar użytkownika
roderyk-88
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2020, 17:43

Re: Karpacz - noclegi

Post autor: roderyk-88 »

Polecam pensjonat arnika.karpacz.pl. Jeżdżę tam praktycznie co roku. Gwarantuję, że lepszego noclegu nie znajdziecie. Mają dobre ceny za pokoje, podają smaczne posiłki, a z pensjonatu widać Śnieżkę, więc widoki są obłędne.
Awatar użytkownika
passa
Posty: 17
Rejestracja: 03 gru 2019, 13:59

Re: Karpacz - noclegi

Post autor: passa »

Widziałam na https://stayget.com/ super ofertę na nocleg w hotelu ze Spa w Karpaczu. Z pięknym widokiem na góry. Samo zdjęcie już zapiera dech w piersi a co musi być na żywo. Z pełnym wyżywieniem oferta, myślę że cena naprawdę atrakcyjna za dobę. Ale sami oceńcie.
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 468
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Karpacz - noclegi

Post autor: anguy »

Ostatnio stwierdziłam, ze pojadę gdzieś z ukochanym na weekend. Jako że, nie miałam konkretnych planów, to uznałam, że skorzystam z polecenie mojej koleżanki i weszłam na stronę Spanie.Online. Tam znalazłam bardzo dużo ciekawych ofert z różnych nadmorskich i górskich miejscowości. Super sprawa :)
ODPOWIEDZ