parking w centrum miasta

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 77
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:58

parking w centrum miasta

Post autor: magdap »

Dzień dobry, czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś sprawdzony parking Kraków centrum? Zależy mi żeby było to miejsce strzeżone i monitorowane, dlatego też będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 91
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:55

Re: parking w centrum miasta

Post autor: carmen »

Niby tych parkingów trochę jest, ale czasami trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie. Tym bardziej problem robi się kiedy planujemy lecieć samolotem, a chcemy wyruszyć na lotnisko autem. Wtedy dokładnie musimy sprawdzić, który faktycznie parking jest bezpieczny i niedrogi.

hercules u 24
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 128
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: parking w centrum miasta

Post autor: kozi44 »

carmen pisze: ↑20 cze 2020, 14:55 Niby tych parkingów trochę jest, ale czasami trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie. Tym bardziej problem robi się kiedy planujemy lecieć samolotem, a chcemy wyruszyć na lotnisko autem. Wtedy dokładnie musimy sprawdzić, który faktycznie parking jest bezpieczny i niedrogi.
ja polecam także parking Balice jeśli ktos często lata samolotem to polecam tam samochód zostawić. Jest bardzo blisko od lotniska, firma zapewnia bezpłatny transport pod sam terminal. U nich na parkingu także można zważyć bagaż oraz go zafoliować stretchem.
ODPOWIEDZ