Wyjazd w góry

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
Awatar użytkownika
Klaudyna-90
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2022, 4:46

Wyjazd w góry

Post autor: Klaudyna-90 »

Hej! Planuję na początku czerwca wyjazd w góry i nie mogę się już doczekać. Wstyd się przyznać, ale po raz pierwszy jadę z Bieszczady. Koniecznie muszę kupić sobie jakieś wygodne buty, może uda mi się jeszcze je trochę rozchodzić. Dajcie znać, gdzie kupujecie dobre jakościowo buty trekkingowe? Jakie sprawdzają się u Was typowo pod górskie wędrówki? :)
nadiaa

Re: Wyjazd w góry

Post autor: nadiaa »

Widzę, że planujecie wybrać się w góry. A gdzie dokładnie? Jak chodzi o mnie to chcę wybrać się pod Tatry. A dokładnie w planach mam zatrzymać się tutaj https://czteryporyroku.pl/pl/nasze-obiekty/apartamenty , bo mają niesamowite apartamenty. Komfortowe i w pełni wyposażone.
jola

Re: Wyjazd w góry

Post autor: jola »

ja od dawna marzę wyjechać w góry ale ciagle brak czasu albo kasy ale jestem pewna że na wakacje uda mi sie jechać razem z rodzinka i znajomymi myslimy o zakopanem i okolicach bo dawno nie bylismy
Pola22

Re: Wyjazd w góry

Post autor: Pola22 »

Widziałam bardzo niesamowite apartamenty na apart-center.pl Jak wybira się ktoś w tamtejsze rejony to z całego serducha polecam, wybór niesamowity, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich wymagać
Awatar użytkownika
julia
Posty: 86
Rejestracja: 28 sty 2020, 15:11

Re: Wyjazd w góry

Post autor: julia »

Jeszcze nie wybrałam konkretnego miejsca na nocleg ale czytam na tym https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... ja-polacy/ blogu jakie samochody najczęściej wynajmują Polacy bo wiem już na pewno że pojedziemy tam samochodem. Tak się składa że nie mam chwilowo własnego auta ale to nie szkodzi bo przecież w każdej chwili można sobie wynająć samochód
Awatar użytkownika
Milana
Posty: 49
Rejestracja: 11 mar 2019, 18:22

Re: Wyjazd w góry

Post autor: Milana »

Wiadomo ze można sobie samochód wypożyczyć, ale moim zdaniem najlepiej jechać swoim. Przede wszystkim, wiemy że swój samochód mamy odpowiednio zadbany. Sama przed każdym wyjazdem sprawdzam czy wszystko jest w należytym porządku, robię generalne mycie samochodu Aby wszystkim uczestnikom dobrze i wygodnie się jechało. Ogólnie podróz własnym autkiem jest bardzo przyjemna :)
ODPOWIEDZ