Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Jak się relaksować? Gdzie najlepiej wypoczywać? Porady, dyskusje, opinie.
Awatar użytkownika
walaszek1995
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 12:46

Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: walaszek1995 »

Od roku jestem na diecie ketogenicznej, musiałem zmienić swój tryb życia przez zły stan zdrowia, bo miałem sporą nadwagę, po 3 pierwszych miesiącach ketozy czułem się źle, byłem osłabiony i zmęczony cały czas. Więc zacząłem szukać sposobów na pozyskanie energii i zwiększenie produkcji ketonów, w tym pomógł mi suplement ketony egzogenne BHB. Wybór padł na sklep ketogeniczny z suplementami przeznaczonymi właśnie dla ketogeników, strzał w dziesiątkę. Po roku ketozy i odpowiedniej suplementacji, udało mi się zrzucić 32kg przy bardzo dobrych wynikach zdrowotnych.

Także, jeśli ktoś zmaga się z nadwagą to zdecydowanie polecam dietę ketogeniczną oraz odpowiednią suplementację z ketosklep24.pl, mają mega niskie ceny w porównaniu do innych :O

akcesoria samsung tab 3
Awatar użytkownika
Milana
Posty: 49
Rejestracja: 11 mar 2019, 18:22

Re: Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: Milana »

To ciężki temat dla niektórych, organizm czasem robi wszystko na złość aby nie zgubić zbędnych kilogramów. Mój znajomy zdecydował sie na operacje bariatryczna. W zeszłym roku robił w Szpitalu św .Elżbiety, i w ciągu 8 miesięcy schudł 35 kg.Wcześniej nie potrafił takiego efektu osiągnąć. Warto tam zadzwonic i spytac, teraz wiele zabiegów w związku z epidemią mają odwołanych ale możliwe że udziela wszelkich informacji, jak to będzie wyglądało za parę tygodni.
Awatar użytkownika
leniwaa
Posty: 86
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:29

Re: Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: leniwaa »

no mi osobiscie bardzo zalezalo zeby zrzucic pare kilo, dla lepszego wygladu i sampoczucia, ale to jaka prace wykonuje, niestety nie pozwala mi na codzienne przygotowywanie sobie dietetycznych posilkow, dlatego zamawiam z cateringu https://fitcat.pl/ i to dla mnie najlepsze rozwiazanie, dostaraczaja mi swieze i smaczne jedzonko
ODPOWIEDZ