Jaki ekspres do kawy wybrać?

Jak się relaksować? Gdzie najlepiej wypoczywać? Porady, dyskusje, opinie.
Awatar użytkownika
wczasy
Posty: 29
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:11

Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: wczasy »

Czy wy też tak jak ja nie wyobrażacie sobie dnia albo pracy bez kawy? Ja nawet teraz ją popijam. Muszę jednak przyznać, że jak codziennie piję kawę to czasami chce mi się poeksperymentować z tym napojem. Trafiłam na ciekawą ofertę: https://upcafe.pl/. Można tam zamówić sprzęt do kawy ale też kawę z różnych stron świata, która z pewnością zaskoczy naszych gości. Jesli macie jakieś opinie na temat tego sklepu to dajcie znać w odpowiedzi.
Awatar użytkownika
minionka
Posty: 97
Rejestracja: 08 sie 2019, 9:22

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: minionka »

no to moze taki ekspres do kawy mały ? On naprawde swietnie sie sprawdza, a nawet goraca czekolade mozna w nim przygotowac :)
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: Ula »

A jak często Wasze ekspresy do kawy ulegają awarii? Mi na szczęście zdarzyło się to dopiero jeden raz. Skorzystałam wtedy z usług firmy https://klinikaekspresow.pl/saeco, która poradziła z tym sobie błyskawicznie ;) Dla mnie to ważne, bo dzień bez kawy to dzień stracony :P
Awatar użytkownika
Milinka
Posty: 84
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:25

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: Milinka »

Ekspresy od Saeco sa swietne - odkad mam taki to widze znaczna roznice w smaku kawy i zapachu - jest po prostu przygotowywana tak jak nalezy. Zakupilam swoj model z pomocą Ekspresowego Serwisu - jestem bardzo zadowolona z zakupu - ekspres tez sam sie czysci :) No ale w razie czego mogę się zwrócić do nich z pomoca bo taka naprawa ekspresów nie jest kosztowna jak się okazuje

umieścić zdjęcie w internecie
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 77
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:58

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: magdap »

Wiele dobrego słyszałam na temat ekspresów do kawy Sage. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się kupić ekspres tej firmy, na razie wstrzymuje mnie jego cena ;)
ODPOWIEDZ