recepty na telefon

Jak się relaksować? Gdzie najlepiej wypoczywać? Porady, dyskusje, opinie.
Awatar użytkownika
cauliflowera
Posty: 26
Rejestracja: 21 lut 2020, 9:16

recepty na telefon

Post autor: cauliflowera »

JAk wam się podoba pomysł e-recept? Muszę przyznać, ze to coś idealnie dla mnie stworzonego, jeszcze w zeszłym roku sobie konto założyłam bo w moim osiedlowym DOZie mieli możliwość robienia takich recept i mi sę to spodobało
Awatar użytkownika
Erita
Posty: 60
Rejestracja: 22 mar 2020, 23:40

Re: recepty na telefon

Post autor: Erita »

Wiesz co, ja na początku miałam trochę obaw, nie wiedziałam jak sobie z tym poradzę ja, a co dopiero moi rodzice. Ale okazało się, że nie ma żadnego problemu i w obecnej sytuacji uważam to za zbawienie. Masz zarejestrowane konto w serwisie pacjent.gov.pl?
Awatar użytkownika
delfina
Posty: 64
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:20

Re: recepty na telefon

Post autor: delfina »

Wystarczy mieć profil zaufany, żeby się do tego konta zarejestrować. Poza tym nie trzeba go mieć, wiele przychodni wysyła kod e-recepty smsem. Tak jest w przypadku mojej mamy, która już od dawna z tego korzysta i nie ma żadnych problemów z realizacją e-recepty w DOZ.

9600 x 9600 dpi
Awatar użytkownika
Erita
Posty: 60
Rejestracja: 22 mar 2020, 23:40

Re: recepty na telefon

Post autor: Erita »

Tak, wiem, że nie ma konieczności posiadania konta, ale wiem też, że jest to naprawdę wygodna sprawa i warto je mieć. Wszystko w jednym miejscu :) ale i sama e-recepta na telefon jest ułatwieniem życia.
Awatar użytkownika
julia
Posty: 86
Rejestracja: 28 sty 2020, 15:11

Re: recepty na telefon

Post autor: julia »

Dokładnie, ja też to doceniam, ostatnio ze dwa razy z tego korzystałam jeśli chodzi o tabletki antykoncepcyjne vines, wystarczy zadzwonić do przychodni i powiedzieć że kończą się moje tabletki
Awatar użytkownika
KamilTurysta
Posty: 187
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:16

Re: recepty na telefon

Post autor: KamilTurysta »

Jeśli używałeś telefonu do erecepty, a potem dzwonił do Ciebie nieznany numer, to możesz po prostu sprawdzić kto do Ciebie dzwonił, jak nie wiesz jak, to polecam zajrzeć na https://panwybierak.pl/blog/czyj-to-num ... o-dzwonil/. Jak nie znasz tej osoby, to możesz też zablokować ten numer.
ODPOWIEDZ