Rozwody - straszna rzecz

Jak się relaksować? Gdzie najlepiej wypoczywać? Porady, dyskusje, opinie.
Ptyś

Rozwody - straszna rzecz

Post autor: Ptyś »

Czasem rozwód to jedyne wyjście, szkoda tylko że potrzebny do tego prawnik. Wielu ludzi umie rozstać się z klasą, ale niestety wielu ludzi w ogóle tej klasy nie mają. Ktoś ma takie doświadczenia?
marcelliś

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: marcelliś »

zostawie Ci maila do pana mecenasa Weglowskiego ktory mi pomagal przy sprawie rozwodowej Email [email protected]
- naprawde super specjalista, ktory swietnie radzi sobie z kazda sprawa, bo ma specjalizacje z wielu dziedzin prawa :)
liśka

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: liśka »

Właśnie jestem w trakcie rozwodu. Nie jest przyjemnie. Adwokat Łukasz Węgłowski na spotkaniu przedstawił mi plan działania. Przyznam, że o pewnych rzeczach nawet nie pomyślałam. Bez prawnika ani rusz. Lepiej nie ryzykować bo samemu jest trudno w takiej sytuacji walczyć o swoje prawa i o godność
sybillą

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: sybillą »

Teraz musisz skupić się na sobie i swoich potrzebach. Nie myśl o tym cały czas, może pojedź na jakąś wycieczkę, poszukaj sportowy plecak w Szczecinie - gdzie kupię
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: Ula »

Przede wszystkim przygotowując się do rozwodu warto poszukać dobrego, sprawdzonego prawnika. Jeśli jesteście z Warszawy, to polecam zapoznać się z ofertą Kancelarii Gawor na stronie internetowej gaworkancelaria.pl/rozwod-warszawa/. Tam na pewno uzyskacie profesjonalną pomoc na wysokim poziomie.
Rażka

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: Rażka »

No trudno zaprzeczyć, rozwód to nic przyjemnego :( niestety. Warto mieć dobrego prawnika, szczególnie jak nie przebiega w przyjaznej atmosferze wszystko. Ja polecam od siebie https://gajda-adwokat.pl/ dzięki któremu naprawdę wyszłam obronną ręką mimo nastawienia mojego byłego meza
pawełka

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: pawełka »

Jest to słaba rzecz rzeczywiście, ale może warto zasięgnąć w tej kwestii pomocy radcy prawnego? Z tego co ja wiem bardzo dobrze sprawuje się kancelaria Sobczak Maciejewska Zając, prawie zawsze sa w stanie znaleźć rozwiązanie, które pasuje obu stronom. Może warto poprosić o pomoc?
wiśkka

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: wiśkka »

Świetnym adwokatem, specjalizującym się w prawie rodzinnym, karnym, cywilnym, spadkowym, pracy, a także zajmujacy się sporami gospodarczymi jest https://adwokatcebula.pl Jego kancelaria zajmie się kompleksowo twoją sprawą - niezależnie od tego, czy to prosta, rutynowa sprawa, czy też skomplikowana, trudna sytuacja.
Nieustępliwa

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: Nieustępliwa »

Ptyś pisze: ↑18 wrz 2020, 9:48 Czasem rozwód to jedyne wyjście, szkoda tylko że potrzebny do tego prawnik. Wielu ludzi umie rozstać się z klasą, ale niestety wielu ludzi w ogóle tej klasy nie mają. Ktoś ma takie doświadczenia?
Chyba wiem co masz na myśli. Mój (już były) mąż właśnie taki był. Robił problemy podczas rozwodu, chociaż to on w ogóle nie angażował się w nasz związek i rodzinę. Za to zdziwił się kiedy zatrudniłam kancelarię Wojas Pawlak, by pozbyli się go z mojego życia. Zdecydowanie dobrze na tym wyszłam.
Awatar użytkownika
monana
Posty: 126
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: monana »

Ja też jestem po przejściach. I wiem, że jak rozwód to tylko z profesjonalnym wsparciem. Podczas rozprawy czasami emocje biorą górę więc dobry mecenas, który podejdzie do sprawy formalnie, jest jak najbardziej na miejscu. Ja jestem z Trójmiasta i korzystałam z pomocy mecenasa Mindykowskiego. Tutaj go znajdziecie http://www.mindykowski.pl/ . Profesjonalny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
minionek

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: minionek »

Nawet jeśli teoretycznie dogadaliście się przed rozwodem, to jestem zdania, że dobry prawnik jest absolutną koniecznością na sali. Dopilnuje kwestii, do których Ty nie masz głowy. Ja skorzystałam z usług z Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak i nie żałuję. Bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy, polecam, jak chcesz załatwić sprawnie i skutecznie uporać się z rozwodem
Gargamel

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: Gargamel »

Pamiętaj, aby zawsze działać w najlepszym interesie dziecka, nawet jeśli to oznacza kompromis z drugim rodzicem. Wspólne decyzje w kwestiach opieki i wychowania są najlepsze dla rozwoju dziecka. Więcej na ten temat przeczytasz pod adresem https://hej.mielec.pl/pl/651_artykuly-s ... odzie.html lecz współpraca i wzajemny szacunek to klucz do sukcesu.
Ćwiek

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: Ćwiek »

Unikaj publicznego obwiniania i oczerniania byłego partnera, szczególnie w mediach społecznościowych, w trakcie rozwodu. Odwiedź https://klubmykobiety.pl/czego-nie-wart ... e-rozwodu/ po wskazówki dotyczące zachowania odpowiedniej postawy. Twoje słowa mogą mieć długofalowe konsekwencje.
Szeryf

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: Szeryf »

Sąd może pytać o możliwość pojednania stron. Jest to często jedno z pierwszych pytań, mające na celu ocenę, czy istnieje szansa na odbudowanie związku. W kontekście tych rozważań, artykuł pod adresem https://sloworegionu.pl/dolny-slask-1/1 ... dowej.html zawiera kluczowe informacje, które mogą pomóc stronom w zrozumieniu, co sąd może wziąć pod uwagę.
alina

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: alina »

Rozwód to naprawdę duże przeżycie. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy prawnika. Ze swojej strony mogę polecić Legaleo - Kancelarię Wojas Pawlak. Są niezwykle rzetelni i doświadczeni. Sprawy rodzinne to ich specjalność. Myślę, że warto im zaufać.
kasandra

Re: Rozwody - straszna rzecz

Post autor: kasandra »

Przez wszystko da się przejść, o ile reprezentuje nas dobry prawnik. Nie wiem czy macie już na kogoś namiar czy jeszcze nie, ale jakbym miała wam coś doradzić to to, aby lepiej nie wybierać Pana Mateusza Mickiewicza. Nie wzbudza we mnie zaufania a naprawdę skrajne opinie można o nim przeczytać. Lepiej uważać.
ODPOWIEDZ