czy kupujecie porcelanę?

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
małami
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:13

czy kupujecie porcelanę?

Post autor: małami »

Przyjaciółka dostała w prezencie bardzo fajną i zarazem elegancką zastawę obiadową w kwiatowy motyw. Tak jej się ona spodobała że praktycznie cały czas tylko jej używa. Chciałaby dokupić do tego z takim samym motywem kubki do kawy, ale nie może znaleźć. Czy znacie może sklep gdzie posiadają takiego typu porcelanę? Bo pytała się tej osoby od której dostała ten zestaw, ale ona już nie pamięta gdzie kupowała, gdyż było to bardzo dawno temu.
Awatar użytkownika
gangas
Posty: 78
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:21

Re: czy kupujecie porcelanę?

Post autor: gangas »

Ja nie mam ale moja mama ma. Sama też się zastanawiam co kupić młodej parze na ślub. Wiem że praktycznie każdy już pieniądze daje, ale ja chciałam coś do domu. Tym bardziej że młodzi zaraz po ślubie ida na swoje więc będą się pewnie powoli dorabiać. Ja myślałam że może kupie im zastawę obiadową z porcelany. Myslę że taka zastawa przyda im sie po ślubie, jak idą na swoje mieszkanie.
Awatar użytkownika
werina
Posty: 23
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:11

Re: czy kupujecie porcelanę?

Post autor: werina »

My jakiś czas temu z mężem wreszcie zdecydowaliśmy się na taki zakup. I nie żałuję ponieważ w tym roku organizowalimy po raz pierwszy święta wielkanocne dla całej rodziny i tak komplet bardzo się przydał. Zależało nam na najwyższej jakości produktu i nie żałujemy. Zastawa prezentuje się wspaniale. Moja rodzona siostra wychodzi w tym roku za mąż i postanowiłam, że również sprezentuję jej taki komplet (również ze względu na dobre ceny jakie są w sieci.
Awatar użytkownika
Hermi
Posty: 72
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:25

Re: czy kupujecie porcelanę?

Post autor: Hermi »

Przeglądając internet, przez przypadek trafiłam na sklep z porcelaną https://urodastolu.pl/ i stwierdziłam, że właściwie nie mam w domu żadnego ładnego zestawu obiadowego. Zamówiłam ten serwis obiadowy na 6 osób z białej porcelany Krzysztof. Przesyłka doszła bardzo szybko i przyznam, że wspaniale prezentuje się na stole. Jeszcze chyba domówię komplet eleganckich sztućców. Poza tym w ofercie jest także ceramika artystyczna ręcznie malowana i bardzo dużo stylowych naczyń stołowych. Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie.
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 67
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:10

Re: czy kupujecie porcelanę?

Post autor: charlotte1991 »

Pewnie, ze tak. Mam kilka zestawów porcelany i teraz myślę o zamówieniu kolejnej tym razem z https://nianling.pl/ Mają śliczne filiżanki i przepyszną kwitnącą herbatę. U nas w domu często korzystamy z porcelany.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 91
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:55

Re: czy kupujecie porcelanę?

Post autor: carmen »

Czasami i tak. Chociaż ja patrzę raczej na to, żeby coś się podobało. Dlatego wybieram zawzse to co wpadnie w oko. Tak jak teraz znalazłam ładne kubki na ślub https://farrowdesign.pl i planuej kupić je mojej przyjaciółce.
Awatar użytkownika
ejjok
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:30

Re: czy kupujecie porcelanę?

Post autor: ejjok »

Bardzo zainteresowało mnie to zagadnienie. Możesz coś więcej o tym napisać?
Przyszłość nigdy nie jest taka, jakiej się spodziewamy. Właśnie dlatego jest tak cholernie ekscytująca.
Awatar użytkownika
arseniusz62963
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:41

Re: czy kupujecie porcelanę?

Post autor: arseniusz62963 »

Właśnie na czymś takim mi zależy. Mam nadzieję, że rzeczywiście jest to sprawdzone.
Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu.
ODPOWIEDZ