Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
sandyy
Posty: 30
Rejestracja: 21 lut 2020, 9:15

Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: sandyy »

Jakie polecacie zamienniki tuszy do drukarki? Czy można drukować tanio i dobrze?
Awatar użytkownika
drtusz
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 8:30

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: drtusz »

Cześć, zamienniki są o wiele tańsze od oryginałów. Powiedz mi jaką masz drukarkę? Bo niestety nie każda toleruje zamienniki.
Awatar użytkownika
sandyy
Posty: 30
Rejestracja: 21 lut 2020, 9:15

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: sandyy »

Mam drukarkę BROTHER DCP-L2532DW, zastanawiam się nad zamiennikami activejet, dużo osób je poleca i do mojego modelu są.

olejek rycynowy na blizny
Awatar użytkownika
drtusz
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 8:30

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: drtusz »

Masz drukarkę laserową, więc jest ona na tonery. Tusze idą do drukarek atramentowych, tonery do laserowych. Przede wszystkim zawsze patrz na wydajność zamienników. Ja mogę polecić te, które mam w swoim sklepie, łap link: https://www.drtusz.pl/wklady-laserowe-t ... 14005.html
Awatar użytkownika
sandyy
Posty: 30
Rejestracja: 21 lut 2020, 9:15

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: sandyy »

tak, tak dopiero teraz zauważyłam że napisałam o tuszach ;) wiem, że tonery są do laserówek, zamówiłam sobie activejet ale dziękuję za poleceni, będę miałą na uwadze
Awatar użytkownika
Racjonalny Konsument
Posty: 27
Rejestracja: 10 mar 2020, 15:09

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: Racjonalny Konsument »

Ja preferuję toner oryginalny, ponieważ mam pewność, że w razie wystąpienia jakiejkolwiek usterki w mojej drukarce, to nie zostanie mi odebrana gwarancja z tytułu nieprawidłowego użytkowania. Gdyby ktoś potrzebował namiarów na sklep z tego typu produktami to polecam tę stronę https://dlabiura24.pl/tonery-oryginalne.
Awatar użytkownika
sandyy
Posty: 30
Rejestracja: 21 lut 2020, 9:15

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: sandyy »

jak na razie z tych activejetów jestem zadowolona, nie odczuwam jakiejś specjalnej różnicy między nimi a oryginałami, dla mnie super
Awatar użytkownika
małami
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:13

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: małami »

To wszystko zależy od tego jakiej marki drukarkę macie. Bo z tego co się orientuję to nie do każdej drukarki można znaleźć zamienniki bądź tani tusz. Dlatego też my zdecydowaliśmy się na drukarkę marki HP bo tusze do niej są bardzo łatwo dostępne. Zresztą zamawiamy tusze w tym sklepie https://www.drukuj24.pl/kategoria/hp.html bo mają tutaj w bardzo dobrych cenach nie tylko oryginały ale także zamienniki
Awatar użytkownika
sibyl10
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2020, 15:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: sibyl10 »

U mnie to nie zadziałało niestety. Drukarka widzi tylko oryginalne tusze.
Awatar użytkownika
Tati17
Posty: 9
Rejestracja: 22 kwie 2020, 12:20

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: Tati17 »

Gdy dotyczy Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj dobrych informacji na owy temat. Polecam w wolnej chwili ponieważ faktycznie warto według mnie - http://dobra-drukarka.pl .
Awatar użytkownika
sandyy
Posty: 30
Rejestracja: 21 lut 2020, 9:15

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: sandyy »

sibyl10 pisze: ↑23 kwie 2020, 15:39 U mnie to nie zadziałało niestety. Drukarka widzi tylko oryginalne tusze.
to pewnie masz drukarkę hp? Bo chyba one są najmniej tolerancyjne wobec zamienników, ja dlatego się na urządzenie tej marki nie zdecydowałam
Awatar użytkownika
zdzislo
Posty: 15
Rejestracja: 19 maja 2020, 12:42

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: zdzislo »

z HP t różnie bywa, jak kupiłem to zaraz po gwarancji padła a tylo oryginaly były, teraz mam brother, jedzie na zamiennikach activejet i żadnych problemów, bardzo dobrze mi sie jej używa
ODPOWIEDZ