Jakiego tatuażystę w Poznaniu polecacie?

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Vuubek

Post autor: Vuubek »

Awatar użytkownika
camathlion

Re: Jakiego tatuażystę w Poznaniu polecacie?

Post autor: camathlion »

Ciekawe jakie zdanie ma tutaj jakiś specjalista. Mam nadzieję, że taki się tutaj udzieli.

zmiany od 1 lipca 2015 vat
Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć.

Awatar użytkownika
scmiro

Post autor: scmiro »

Jak najbardziej przydał mi się ten wątek. Jesteście bardzo pomocni tutaj.
tak właśnie chce odejść. Wybierając własną drogę... I totalnie wkurzyć wszystkich na sam koniec.

Awatar użytkownika
poczek

Post autor: poczek »

Na pewno trzeba najpierw przejrzeć ofertę studio, które robi tatuaże i dopiero się na jakieś zdecydować. Można w studio tatuaży w Poznaniu znaleźć tatuażystów, którzy bardzo ładnie je robią. Zawsze będzie to sentymentalna pamiątka, więc trzeba na pewno mieć dobrze zrobiony taki.

Awatar użytkownika
colina

Post autor: colina »

Gdybyście chcieli wybrać się poza Poznań to szczerze polecam warszawskie studiu Jah Love Tattoo. Zrobiłam u nich już 2 tatuaże i to na pewno jeszcze nie jest koniec :) Bardzo klimatyczne miejsce, sterylne warunki, super ludzie.

Awatar użytkownika
madzialena

Post autor: madzialena »

colina mieszkam w Warszawie i tak jak Ty polecam Jah Love Tattoo :) Tu macie namiar na ich fanpage na facebooku https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... o/?fref=ts . Mozna pooglądac fotki ich dotychczasowych prac. Super ludzie, niewygórowane ceny, duża staranność.

https://mirapolnext.pl/robot-sphero-star-wars-r2d2-r201-opaska-mocy-p-12143.html

ODPOWIEDZ