Jakiego tatuażystę w Poznaniu polecacie?

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Vuubek
Posty: 74
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:25

Jakiego tatuażystę w Poznaniu polecacie?

Post autor: Vuubek »

Jakiego tatuażystę w Poznaniu polecacie?
Awatar użytkownika
camathlion
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:05

Re: Jakiego tatuażystę w Poznaniu polecacie?

Post autor: camathlion »

Ciekawe jakie zdanie ma tutaj jakiś specjalista. Mam nadzieję, że taki się tutaj udzieli.
Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć.
Awatar użytkownika
scmiro
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:33

Re: Jakiego tatuażystę w Poznaniu polecacie?

Post autor: scmiro »

Jak najbardziej przydał mi się ten wątek. Jesteście bardzo pomocni tutaj.
tak właśnie chce odejść. Wybierając własną drogę... I totalnie wkurzyć wszystkich na sam koniec.
Awatar użytkownika
poczek
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 1:31

Re: Jakiego tatuażystę w Poznaniu polecacie?

Post autor: poczek »

Na pewno trzeba najpierw przejrzeć ofertę studio, które robi tatuaże i dopiero się na jakieś zdecydować. Można w studio tatuaży w Poznaniu znaleźć tatuażystów, którzy bardzo ładnie je robią. Zawsze będzie to sentymentalna pamiątka, więc trzeba na pewno mieć dobrze zrobiony taki.
Awatar użytkownika
colina
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:46

Re: Jakiego tatuażystę w Poznaniu polecacie?

Post autor: colina »

Gdybyście chcieli wybrać się poza Poznań to szczerze polecam warszawskie studiu Jah Love Tattoo. Zrobiłam u nich już 2 tatuaże i to na pewno jeszcze nie jest koniec :) Bardzo klimatyczne miejsce, sterylne warunki, super ludzie.
Awatar użytkownika
madzialena
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2019, 10:00

Re: Jakiego tatuażystę w Poznaniu polecacie?

Post autor: madzialena »

colina mieszkam w Warszawie i tak jak Ty polecam Jah Love Tattoo :) Tu macie namiar na ich fanpage na facebooku https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... o/?fref=ts . Mozna pooglądac fotki ich dotychczasowych prac. Super ludzie, niewygórowane ceny, duża staranność.
ODPOWIEDZ