Ozdoby świąteczne

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
zosia
Posty: 67
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:52

Ozdoby świąteczne

Post autor: zosia »

Cześć kochani czy kupujecie różne ozdoby świąteczne? Jeśli tak, to co cieszy się u Was największym powodzeniem?

gdzie ściągać filmy za darmo
Awatar użytkownika
gangas
Posty: 78
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:21

Re: Ozdoby świąteczne

Post autor: gangas »

Moją ulubioną ozdobą są tak naprawdę Szopki świąteczne. Moja mama miała co najmniej klika co roku i bardzo jej było przykro, kiedy jakaś pękła, albo ukruszyła się ze starości. Kiedyś jedną przypadkowo zbiłam, bardzo tego potem żałowałam, widząc jej smutek. Zawsze mi powtarzała, że to pamiątka Tamtych zdarzeń, nieważne czy wyprodukowana w Chinach, czy gdziekolwiek indziej.

ky jelly żel
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Ozdoby świąteczne

Post autor: Ula »

Ja wiele świątecznych dekoracji wykonuję samodzielnie, z różnych półproduktów. W zeszłym roku na przykład udało mi się zamówić na stronie https://happenings.pl/ozdoby-styropianowe bardzo fajne bombki styropianowe, które po pomalowaniu i przyozdobieniu wstążkami i cekinami, prezentowały się naprawdę fantastycznie na mojej choince :)

wyłącznik prądu
Awatar użytkownika
Orion
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:02

Re: Ozdoby świąteczne

Post autor: Orion »

Zgadzam się w zupełności z poprzednim forumowiczem. Ma rację w stu procentach.
Przyzwyczajasz się do człowieka, a on co? Wysiada na następnym przystanku.
Awatar użytkownika
Hermi
Posty: 72
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:25

Re: Ozdoby świąteczne

Post autor: Hermi »

Największym powodzeniem to się cieszy u nas choinka. Oprócz niej szykujemy dla dzieci dodatkową atrakcję. Wszystkie pisały gorące prośby do Mikołaja o sprawienie im prezentów, o jakich marzą. Dostaną nie tylko prezenty, ale również listy od Świętego. W dodatku będzie się w nich zwracał do dzieci po imieniu. Jeśli też chcecie swoim pociechom sprawić takie prezenty, to skorzystajcie z oferty na tej stronie www.listymikolaja.pl .
Awatar użytkownika
Kalinka
Posty: 53
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:18

Re: Ozdoby świąteczne

Post autor: Kalinka »

Właściwie nie lubię, gdy dom jest przeładowany różnymi świątecznymi ozdobami. Dla mnie i mojej rodziny najważniejsze jest to jedno wyjątkowe drzewko. Tym razem będzie to choinka sztuczna 200 cm . Nie mogę po prostu oprzeć się pokusie i muszę wybrać jakąś z tego sklepu. Oferują bogactwo cudnych drzewek, które wyglądają jak żywe. Najlepiej samemu wejść na stronę i ocenić. Ja jestem zachwycona.
ODPOWIEDZ