Producent okien Drutex

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
małami
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:13

Producent okien Drutex

Post autor: małami »

A znacie może tego producenta okien? Bo moja mama twierdzi, że nie ma lepszego producenta niż firma Drutex. W sumie to ma rację, bo kupowali oni od nich okna kilka lat temu i nic się z nimi nie dzieje. Cały czas są solidnie wykonywane, trwałe i bezpieczne. Poza tym zawsze można liczyć na ich pomoc i doradztwo przy wyborze odpowiednich okien do Waszego domu.
Dallajło

Re: Producent okien Drutex

Post autor: Dallajło »

No tak tutaj się zgadzam, nowe, porządne, dobrze izolujące okna to skarb. Moim zdaniem równie ważne jednak są fasady aluminiowe bo są bardzo trwałe i porządne. Jak już robić dobrze to wszystko od a do z
Awatar użytkownika
monana
Posty: 126
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: Producent okien Drutex

Post autor: monana »

Znam markę Drutex, bo mam ich okna w domu. W poprzednich mieszkaniach miałam inne, ale do domu zdecydowałam się na Drutex w wersji pvc. I to był strzał w 10. Piękne, estetyczne, o dobrych parametrach technicznych. Nie psują się, poza normalną konserwacją nie wymagały nigdy żadnych specjalistycznych zabiegów. Także jeśli szukasz dobrych okien to zdecydowanie Drutex.
Deręl

Re: Producent okien Drutex

Post autor: Deręl »

Nie wszystko jest tak proste, jak może się czasem wydawać w kompetentnej instalacji okien. Niektóre firmy mogą bardzo pewnie twierdzić że mogą to zrobić, ale w rzeczywistości jest niewielu doświadczonych rzemieślników https://www.folie-expert.pl/folia-na-okna Ta firma ma bardzo korzystne warunki i naprawdę są mistrzami w przyklejaniu folie na okna. Przekonałem się o tym więcej niż raz i radzę się z nimi skontaktować.
ODPOWIEDZ