Rozliczenie podatku dochodowego - jak?

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
PatrycjaKolinko
Posty: 36
Rejestracja: 25 sty 2019, 14:52

Rozliczenie podatku dochodowego - jak?

Post autor: PatrycjaKolinko »

Potrzebujesz pomocy w rozliczeniu podatku dochodowego? A może szukasz osoby, która pomoże Ci w rozliczeniach z ZUS? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą ksiegowa-halinów.pl.
rozliczanią43

Re: Rozliczenie podatku dochodowego - jak?

Post autor: rozliczanią43 »

Dla osób pracujących i muszących rozliczać się z podatków polecam program do rozliczenia pit jest to aplikacja do prostego rozliczania się z podatku pit. Oosby które pracują na umowe o pracę czy zlecenie mogą w ławty sposób się rozliczać. Można też później wyrukować plik pdf z deklaracją a następnie wysłać gotowe rozliczenie. Polecam bo sprawdziłam.
Błażej

Re: Rozliczenie podatku dochodowego - jak?

Post autor: Błażej »

Niestety ja się na tych kwestiach nie znam i właśnie dlatego wszystkie sprawy podatkowe od zawsze przekazuję doi zewnętrznych biur rachunkowych. Tym bardziej, że jak pracowałam za granicą to dzięki http://www.thompsonstein.com/ bez problemu udało mi się rozliczyć wszelkie kwestie podatkowe właśnie poza krajem.
Żanetka

Re: Rozliczenie podatku dochodowego - jak?

Post autor: Żanetka »

Akurat takimi kwestiami w mojej firmie zajmuje się księgowa a ja w międzyczasie oczywiście staram się dokształcać z kwestii podatkowych. Myślę, że bardzo fajnie na stronie https://taxology.co/pl/co-to-jest-vat-oss/ wytłumaczono czym w ogóle jest podatek VAT OSS i na pewno wielu osobom ta wiedza się przyda.
Awatar użytkownika
Tomato
Posty: 62
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:30

Re: Rozliczenie podatku dochodowego - jak?

Post autor: Tomato »

Rozliczanie podatków może być czasami bardzo skomplikowane, jednak każdy z nas musi to zrobić. Nie inaczej jest w przypadku organizacji pozarządowych, które muszą przedstawić sprawozdania OPP i rozliczyć się ze wszystkich środków, które taka organizacja będzie przetwarzać.
mayaa

Re: Rozliczenie podatku dochodowego - jak?

Post autor: mayaa »

PatrycjaKolinko pisze: 27 sie 2019, 11:22 Potrzebujesz pomocy w rozliczeniu podatku dochodowego? A może szukasz osoby, która pomoże Ci w rozliczeniach z ZUS? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą ksiegowa-halinów.pl.
W zasadzie to moim rozwiązaniem na to zawsze była księgowa z Katowic , ale nie wiem, jakie wy macie plany. Nie będę Wam mówiła, do kogo macie się zgłosić, tylko poradzę, że jak najbardziej warto szukać w odpowiedzialnych miejscach. Wiecie, łatwo o pomyłkę, a tego raczej nie chcecie, prawda? Więc zastanówcie się, co będziecie robili.
ODPOWIEDZ