Tablice do biura

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Joko88
Posty: 95
Rejestracja: 18 gru 2018, 17:49

Tablice do biura

Post autor: Joko88 »

Witam! Poszukuję tablic do pisania do wyposażenia biura. Szukam takich dobrej jakości by były wytrzymałe i spisywały się , wiadomo w biurze dość często korzysta się z takich rzeczy. Kolega polecił mi zerknąć na ofertę tableo.eu Jak uważacie dobry pomysł ? Mają także opcje zrobienia tablicy pood wymiar .
Awatar użytkownika
julia
Posty: 86
Rejestracja: 28 sty 2020, 15:11

Re: Tablice do biura

Post autor: julia »

Tablice i meble już mam a teraz firma avarus dostarczyła mi tez niszczarkę szafy metalowe i sejf więc mam kompleksowo i f=dobrze wyposażone biuro. A w razie potrzeby będą też serwisować mi sprzęt biurowy, opłaca się z nimi współpracować
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Tablice do biura

Post autor: Ula »

Bardzo dobrej jakości tablice korkowe, które na pewno też w każdym biurze się przydadzą, znajdziesz w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablica ... akierowana. Szczerze polecam się tam rozejrzeć, bo wybór jest całkiem szeroki, a ceny nie są wygórowane ;)
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:05

Re: Tablice do biura

Post autor: Marko33 »

Faktycznie, w zależności od jakości wykończenia biura, będziecie w stanie o wiele bardziej racjonalnie podejść do tego tematu. Myślę, że w ten sposób będzie Wam o wiele prościej wydzielić większą powierzchnię użytkową. W https://zms-systemy.pl/regaly-polkowe/ znajdziecie specjalne regały półkowe, które dla Was mogą być świetną opcją.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: Tablice do biura

Post autor: rajskiptak5 »

Zorganizowanie przestrzeni biurowej jest wymagającym i bardzo ważnym procesem. Dobrze jest zatem przygotować wszystko zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Jeśli chodzi o rzeczy typowo biurowe to dobrze jest mieć sprawdzony sklep papierniczy w którym znajdziemy wszystkie niezbędne rzeczy do wykonywania podstawowych prac biurowych.
wiśka

Re: Tablice do biura

Post autor: wiśka »

Szukam sklepu z fajnymi rzeczami dla plastyków, konkretnie potrzebuje farb akrylowych dobrej jakości w wielu kolorach, ponieważ bardzo lubię malować obrazy na płótnie, a ostatnio zabrakło tego w sklepie w którym kupuję. Słyszałam o takim sklepie specjalnie dla plastyków Świat Artysty, jednak nigdy tam nic nie kupowałam i się zastanawiam.
ODPOWIEDZ