Rozwód kościelny

Rozwój w wolnym czasie? Najlepsze kursy, warsztaty, wykłady, szkoły.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:05

Rozwód kościelny

Post autor: Marko33 »

Ostatnio sporo osób jest zainteresowanych rozwodem kościelnym. Praktycznie jest to możliwe. Można natomiast zawnioskować o orzeczenie nieważności małżeństwa. W takiej sytuacji warto się podeprzeć wsparciem adwokatów kościelnych z http://adwokatkoscielny.pl Dzięki temu, cała sprawa będzie znacznie prostsza do osiągnięcia.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 246
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:05

Re: Rozwód kościelny

Post autor: mczay »

Na początku proponowałbym skupić sie na rozwodzie cywilnym. Czy masz adwokata, który mógłby Cię reprezentować? Jeśli nie, skontaktuj się z adwokat rozwody gliwice
Awatar użytkownika
lenora.collins
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 12:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozwód kościelny

Post autor: lenora.collins »

Decyzje o rozwodzie zapadają z różnych przyczyn. Bywa, że są odkładane w czasie ze względu na dzieci. Jednak nieszczęśliwi rodzice, najczęściej unieszczęśliwiają także i dziecko. Kiedy już małżonkowie podejmą decyzję o wszczęciu postępowania rozwodowego, konieczne jest uregulowanie wielu poważnych spraw.



________________________________________
Sprawiedliwy podział zobowiązań przy rozwodzie, czyli kilka słów o alimentach
Awatar użytkownika
bajka
Posty: 68
Rejestracja: 19 maja 2019, 11:59

Re: Rozwód kościelny

Post autor: bajka »

Ja tylko z pomocy adwokata korzystałam. Rozwód kościelny nie wchodził w grę.
Awatar użytkownika
kaśka
Posty: 28
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:47

Re: Rozwód kościelny

Post autor: kaśka »

To tak jak ja. Prawie 20 lat małżeństwa, dwoje dzieci, trochę się też dorobiliśmy. Jednak wygrała młodsza... Dlatego wzięłam adwokata, Łukasz Węgłowski prowadził moją sprawę. Posiada kancelarię adwokacką Węgłowski w Szczecinie, jest znany i ceniony, można na nim polegać. Zadbał o wszystko.
Ćwiek

Re: Rozwód kościelny

Post autor: Ćwiek »

Ja jeszcze nie miałem okazji się rozwodzić, ale jestem zdania, że warto jest wiedzieć w ogóle co w tego sytuacjach należy robić. Jeśli jeszcze w związku były dzieci to tym bardziej dojdzie sprawa o alimenty. W sumie czytałem również w http://prawnik-online.eu/jak-przygotowa ... ,5868.html jak do takiej sprawy o alimenty należy się przygotować.
ODPOWIEDZ