Szkolenie w Krakowie

Rozwój w wolnym czasie? Najlepsze kursy, warsztaty, wykłady, szkoły.
Awatar użytkownika
lucjan-65
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 10:29

Szkolenie w Krakowie

Post autor: lucjan-65 »

Cześć. Poszukuję przyjemnego miejsca najlepiej w centrum Krakowa, gdzie można by zorganizować firmowe szkolenie. Przyda nam się nieduża sala konferencyjna. Macie jakieś propozycje?
Awatar użytkownika
Idalia-60
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2020, 4:53

Re: Szkolenie w Krakowie

Post autor: Idalia-60 »

Może Hotel Wit Stwosz? Wiem, że udostępniają sale konferencyjne na takie szkolenia. Sam hotel jest w bardzo dobrej lokalizacji blisko rynku. Jest tam też świetna restauracja. Polecam zajrzeć, jeśli się zdecydujesz :)
Awatar użytkownika
zielona
Posty: 6
Rejestracja: 06 maja 2020, 19:02

Re: Szkolenie w Krakowie

Post autor: zielona »

Po co szukać samemu sprawdzonych miejsc,skoro organizacją całego przedsięwzięcia może zając się firma Hula Events https://hulaevents.pl/
Firma zajmuje się organizowanie eventów,szkoleń,konferencji,gali, jubileuszów od wielu lat.Po za tym po szkoleniu,dzięki ich nowatorskim pomysłom,możesz zaprosić pracowników na zorganizowaną grę miejską,dzięki której nie tylko poznają ciekawe zakątki miasta, ale też samych siebie,swoje mocne strony i swoją pomysłowość.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Szkolenie w Krakowie

Post autor: Ula »

A czy zastanawialiście się chociaż przez chwilę, jakie szkolenia będą dla Was tak naprawdę najbardziej opłacalne? Warto o tym pomyśleć ;) na stronie internetowej http://www.poradnik-edukacyjny-kargroup ... nwestowac/ znajdziecie krótki poradnik na ten właśnie temat, polecam go sobie poczytać ;)
Szymońiuk

Re: Szkolenie w Krakowie

Post autor: Szymońiuk »

Szkolić zawsze się warto, bo to zawsze przyniesie jakieś korzyści. Bardzo dużo ogłoszeń o szkoleniach znajdziecie tutaj - https://ogis.pl/o/ogloszenia/188840-kursy-i-szkolenia Wyszukacie po swoim mieście, w ten sposób będzie Wam najłatwiej.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 246
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:05

Re: Szkolenie w Krakowie

Post autor: mczay »

Ze szkoleń to ja niedawno to https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/revit.html robiłem sobie i wam powiem że jest profesjonalne i się dużo nauczyłem z niego. To szkolenie z obsługi programu do grafiki projektowej, przyda mi się na pewno bo jednak zamierzam w przyszłości właśnie projektowaniem się zająć.
Ćma

Re: Szkolenie w Krakowie

Post autor: Ćma »

Prowadząc własny biznes warto samemu odrobinę się doszkolić. Umiejętność mierzenia doświadczenia użytkowników i realizacji swoich celów biznesowych to podstawa wiedzy. Zatem szkolenie https://uxupgrade.pl/szkolenia/projektowanie-ux pozwoli nam zrozumieć i zmierzyć to, jak się kształtują. Jesteśmy więc w stanie lepiej przewidywać i zarządzać realizacją celów biznesowych.
ODPOWIEDZ