Camperem na wakacje – poradnik

Wyjazd camperem na wakacje to cudowna sprawa. Przynosi całe mnóstwo radości dla wszystkich, którym przyszło zasiąść w tym wygodnym pojeździe. Jest tam wszystko, czego potrzebujesz. Jest łóżko, jest kuchnia, jest nawet toaleta. Od momentu, gdy kupiłeś swój pierwszy camper, stałeś się posiadaczem marzeń, które należy bezzwłocznie zrealizować.

Co powiesz na Hiszpanię? Jadę! Mając campera nie musisz się przejmować tym, że samolot Ci ucieknie, termin noclegu w hotelu przepadnie, albo się nie wymeldujesz na czas. Zero zmartwień. Załatw te 5 podstawowych formalności i ciesz się wspaniałymi wakacjami. Po pierwsze poznaj możliwości campera pod względem technicznym. Niektóre samochody potrzebują przerwy w trakcie jazdy. Krótkiej, ale jednak. Nie zapominaj o tym, że camper to wciąż, a może przede wszystkim samochód, o który powinno się dbać równie dobrze, jak o każdy inny wóz. Zapoznaj się z informacjami, które znajdziesz na stronach i forach poświęconych wyjazdom camperem na wakacje. Ludzie opisują tam często swoje przeżycia. Znajdziesz tam również całą masę porad, które w chwilę sprawią, że staniesz się specjalistą w tym temacie. Sprawdzenie miejsc noclegowych. Standardowo jest to stacja paliw, na której możesz się zatrzymać i przenocować. Ciekawiej jest jednak, by rozbić się gdzie na dłużej. Najlepiej w pięknym miejscu, gdzie podstawowe potrzeby człowieka mogą być zaspokojone. Tu również odesłać możemy do stron oraz forów, gdzie ludzie tacy jak Ty, pytają innych o poradę dotyczącą campera.

5 Comments Add yours

 1. Karolina pisze:

  Nie ma czego się bać. Uważam, że warto chociaż raz w życiu wybrać się na takie wakacje. Sami zobaczycie, że to świetna zabawa dla każdego.

 2. Filip pisze:

  Czy ktoś może wie czy campery można wynająć też przez te zbiorowe wyszukiwarki ? Nie mam za bardzo czasu żeby szukać osobno po firmach.
  ____
  http://rowerplus.pl/

 3. Darek pisze:

  Ostatnio patrzyłem na te campery, przyznam, że to całkiem sporo kosztuje. Żeby kupić takiego na swój użytek to trzeba mieć minimum kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wynajem też nie jest tani.


  http://kopertownice.pl/

  1. Ania pisze:

   To prawda ale zobacz w Stanach – tam ceny są dużo niższe. Myślę, że podróż kamperem na przykład po Florydzie będzie niezapomnianą przygodą. Warto się nad tym zastanowić.


   http://davidts24.pl/

 4. Ilona pisze:

  Nigdy nie byłam na takich wakacjach i nie wiem czy bym się odważyła. To chyba bardziej dla fanów aktywnego wypoczynku.


  http://restauracjabialaroza.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *