Szkolenia dla nauczycieli

Rozwój w wolnym czasie? Najlepsze kursy, warsztaty, wykłady, szkoły.
Awatar użytkownika
Olimpia
Posty: 9
Rejestracja: 24 sty 2019, 13:37

Szkolenia dla nauczycieli

Post autor: Olimpia »

Czasami w życiu są momenty kiedy warto zasięgnąć po radę profesjonalne Centrum psychologiczno-pedagogiczne. Dlatego zachęcam do zapoznania się z ofertą Centrum-Futurum.pl. Centrum prowadzi również praktyczne szkolenia dla rady pedagogicznej.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 58
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:05

Re: Szkolenia dla nauczycieli

Post autor: duff231 »

Myślę, że wielu nauczycielom przydałoby się jakieś szkolenie z zakresu obsługi pakietu office. Jest to duże ułatwienie dla ich pracy. Może excel krok po kroku z imperiumszkoleniowe.pl ? Jest to szkolenie stosunkowo tanie, a bardzo skuteczne i przydatne.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Szkolenia dla nauczycieli

Post autor: Ula »

Bardzo dużo fajnych i atrakcyjnych szkoleń z różnych dziedzin oferuje również firma szkoleniowa Kar Group. Z jej ofertą możecie się zapoznać w wolnej chwili na stronie http://kursy-edu.net.pl/. Po każdym ukończonym u nich kursie otrzymacie specjalny certyfikat, który będzie potwierdzeniem zdobytej przez Was wiedzy, więc naprawdę warto się o niego postarać ;)
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 384
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Szkolenia dla nauczycieli

Post autor: anguy »

Jakie szkolenie jest najlepsze? -Dla każdego zapewne inne;) Jeden powie, że szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta, inny że, takie z obsługi wózków widłowych;) Wszystko zależy od tego w jakiej branży się "siedzi". Powinno się dobierać szkolenia pod siebie, a nie patrzeć na innych. Osobiście preferuję szkolenia rozwijające umiejętności interpersonalne, które możemy znaleźć tutaj : https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ - to dzięki nim jesteśmy w stanie egzystować pomiędzy ludźmi.
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 67
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:10

Re: Szkolenia dla nauczycieli

Post autor: charlotte1991 »

Szkolenia to nieodłączny element rozwoju osobistego. Każdy z nas powinien w nie inwestować. Ja np. ostatnio trafiłam na https://netinvest.com.pl/ i zaczęłam czytać artykuły na temat rozwoju. Po nowym roku mam zamiar skupić się na nowych szkoleniach i kursach.
ODPOWIEDZ