Szkolenia z makijażu permanetnego

Rozwój w wolnym czasie? Najlepsze kursy, warsztaty, wykłady, szkoły.
Awatar użytkownika
Kadey
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:36

Szkolenia z makijażu permanetnego

Post autor: Kadey »

Cześć, chcę zaproponować wam kursy i szkolenia makijażu permanentnego https://www.permanentny.com/kurs-makijazu-permanentnego. Kursy odbywają się w Warszawie w salonie Newlooks. Przygotowują one do wykonywania zawodu linergistki. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Od podstaw nauczysz się dokładnej techniki wykonywania makijażu poszczególnych części twarzy w zależności od wybranego szkolenia. Po ukończonym kursie dostaniesz certyfikat, który pomoże ci znaleźć pracę. Polecam.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Szkolenia z makijażu permanetnego

Post autor: Ula »

A skoro już o szkoleniach mowa, to co sądzicie o kursach doszkalających oferowanych przez firmę http://kar-group.elk.pl/oferta/? Warto Waszym zdaniem brać udział w takich szkoleniach? Czy zdobyty w ten sposób certyfikat rzeczywiście może pomóc w znalezieniu lepszej pracy? Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
monczika
Posty: 113
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:48

Re: Szkolenia z makijażu permanetnego

Post autor: monczika »

Warto wybrać szeroko cenione centrum szkoleniowe, aby faktycznie nabyć odpowiednią wiedzę. Pamiętajcie, że ważną kwestią jest również urządzenie, na którym będziecie pracować. Ze swojej strony mogę wam polecić https://www.permanent24.pl/pl/p/Urzadze ... RACZKI/439 Naprawde świetnie się na nim pracuje.
ODPOWIEDZ